Katolicy będą załamani. Poznaliśmy przyszłość wnuczki Zenka Martyniuka

Katolicy będą załamani. Poznaliśmy przyszłość wnuczki Zenka Martyniuka Źródło: Screenshot z youtube.com/TVPVOD

Zenek Martyniuk w obliczu kolejnych komplikacji rodzinnych. Nowo narodzona wnuczka króla disco polo od pierwszych chwil życia nie może liczyć na spokój. Okazało się, że jej chrzciny stają pod znakiem zapytania. Katolicka społeczność i znajomi rodzin utyskują nad takim rozwojem wydarzeń.

Zenek Martyniuk od początku tego roku zmaga się z rodzinnymi problemami. Skandal jaki wywoł jego syn wstrząsnął opinią publiczną. Gdy fani spodziewali się przyjścia na świat wnuczki króla disco polo, Daniel Martyniuk publikował wpisy szkalujące jego żonę i teściową. Wielu uznało go za lekkoducha, bojącego się brać sprawy w swoje ręce.

Zenek Martyniuk wciąż nie może liczyć na spokój. Konflikt rodzinny odwlecze chrzciny wnuczki króla disco polo?

Dziś media kolorowe donoszą o tym, że odwlecze się w czasie kolejna ważna dla rodziny uroczystość. Wszystko za sprawą niezakończonego konfliktu na linii Daniel Martyniuk - rodzina jego żony. Katolicy nie wierzą, że rodzina nie jest w stanie pojednać się, aby można było przeprowadzić pierwszy sakrament dziecka. W najgorszej opcji, może w ogóle do tego nie dojść.

We wspomnianych już wpisach, które obiegły sieć i media, syn Zenka przytoczył rzeczywiste kulisy swojego związku i relacje z teściami. Twierdził, że przymuszono go do ślubu. Podobno wciąż nie pokajał się za publiczny lincz, co utrudnia obu rodzinom zdrowe funkcjonowanie.

W dzisiejszym "Super Expressie" czytamy, że zaognione relacje opóźnią w czasie chrzest wnuczki Zenka Martyniuka. Jak pisze gazeta, zaplanowana na Wielkanoc uroczystość stoi w tym momencie pod znakiem zapytania. Choć stare niesnaski mogłyby pójść w zapomnienie, to sprawę hamuje... brak gestu ze strony syna Zenka. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Osobą, która może wszystkich pogodzić, jest Danuta Martyniuk, bo Zenek ciągle koncertuje, nawet wnuczki dobrze nie poznał - powiedzieli "SE" sąsiedzi Martyniuków.

Zgoda rodziny w obliczu sakramentu chrztu wydaje się w polskiej tradycji czymś oczywistym. Dziennik dowodzi, że przy takim obrocie spraw decydująca może okazać się jedynie... siła wyższa. Opóźnienie chrztu, a nawet możliwy brak pierwszego sakramentu, spotyka się z odporem katolickiej części rodziny, sąsiadów i obserwatorów. Pozostaje im utyskiwanie i czekanie, aż w rodzinie Martyniuków nastaną lepsze czasy... 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Piękna aktorka zrezygnowała z "Tańca z gwiazdami" z powodu...raka kręgosłupa! Groził jej paraliż nóg!
  2. Anna Mucha wyrzucona z Festiwalu! Skandaliczne zachowanie aktorki zszokowało organizatorów
  3. Magda Gessler nie chce, aby homoseksualiści adoptowali dzieci. Ostra burza w sieci
  4. Niespodziewany koszmar z ostatniej chwili. 35-letni gwiazdor zginął na planie
  5. Jeden szczegół na zdjęciu ślubnym Jolanty Kwaśniewskiej zmienia wszystko. Nikt go nie zauważył

źródło: Super Express

Następny artykuł