Wnuczka Martyniuka będzie żyła pod presją? Zenek ma wobec niej poważne oczekiwania

Wnuczka Martyniuka będzie żyła pod presją? Zenek ma wobec niej poważne oczekiwania Źródło: youtube.com/foxbeat.eu

Zenek Martyniuk ma poważne oczekiwania względem swojej wnuczki? Wokalista disco polo wyznał, że wyobraża sobie przyszłość córki swojego syna w określony sposób. Czy Laura spełni wielkie nadzieje, jakie ma względem niej król polskiej muzyki?

Zenek Martyniuk to niekwestionowany król polskiej muzyki. Wokalista, który swoją sławę zawdzięcza wieloletnim występom w zespole Akcent, wyznał, że chciałby, aby wnuczka poszła w jego ślady. Jak widać na Laurze już od najmłodszych chwil ciążą wielkie nadzieje.

Zenek Martyniuk chciałby, aby wnuczka była gwiazdą disco polo

Muzyk disco polo zdaje sobie sprawę z tego, jak owocną przyszłość jest w stanie zagwarantować granie na scenie. Mężczyzna nie dość, że bardzo się ceni, to może liczyć na astronomiczne, jak na polskie warunki, honoraria. W ostatnim wywiadzie lider zespołu Akcent wyznał, że chciałby, aby jego wnuczka zarabiała w podobny sposób. Mimo tak młodego wieku wyjadacz estrady widzi wielki potencjał w najmłodszym członku swojej rodziny i nie ukrywa, że chciałby w przyszłości wystąpić u jej boku. By tak się jednak stało, dziewczynka musi nauczyć się śpiewać.

- Byłoby to spełnienie moich marzeń na pewno. Czas pokaże. Natalia Kukulska zaczynała śpiewać w wieku sześciu lat. Jak Laura tyle będzie miała, to zobaczymy. Może coś wspólnie nagramy. Bardzo chciałbym! - powiedział legendarny muzyk w wywiadzie z Pomponikiem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zenek jest zakochany we wnuczce

O ile narodzinom małej Laury towarzyszyła iście nerwowa atmosfera skandalu, w który zamieszany był syn wokalisty disco polo - Daniel, o tyle przyjście dziecka na świat okazało się spoiwem łączącym zwaśnioną rodzinę. Zenek już teraz jest bardzo dumny ze swojej pierwszej wnuczki i jak sam mówi, chciałby spędzać z nią jak najwięcej czasu. Jak na razie jednak piosenkarz nie jest sobie w stanie na to pozwolić przez liczne zobowiązania zawodowe.

- To moja pierwsza wnuczka, więc życie musiało się zmienić. Fantastyczna dziewczyna, żona była przy porodzie. Ja Laurę zobaczyłem dopiero po trzech tygodniach, na chrzcinach widziałem ją po raz drugi. 12 kwietnia skończyła dwa miesiąc. Rośnie jak na drożdżach! - wyznał muzyk.

Jak widać, Zenek bardzo kocha wnuczkę i chciałby, aby jej życie było jak najlepsze i dostatnie. Czy plan dziadka względem dziecka się ziści i w klanie Martyniuków pojawi się kolejna osoba wykonująca disco polo? Z takim nazwiskiem Laura nie powinna mieć żadnych problemów, aby zrobić dużą karierę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Beata Tyszkiewicz zdobyła się na szokujące wyznanie. „Chcę ładnie wyglądać w trumnie”
  2. Nie żyje znana prezenterka. Policja oskarża jej męża
  3. Bardzo smutne. Stan Borys po udarze opowiedział o swoim stanie zdrowia
  4. Zapadły najważniejsze zmiany w 500 plus. Fatalna informacja dla rodziców niepełnosprawnych dzieci
  5. Wspaniała wiadomość dla emerytów. Ponad 70 milionów złotych na program "Senior plus"
  6. TVN: Tragiczna wiadomość z rana, nie żyje nastolatek
  7.  

źródło: pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News