Zenek Martyniuk upokorzony. Król disco polo podle potraktowany przez syna

Zenek Martyniuk upokorzony. Król disco polo podle potraktowany przez syna Źródło: fot. youtube.com

Zenek Martyniuk ciągle ma powody do zmartwień przez swojego niesfornego 28-letniego syna Daniela. Król disco polo długo budował swój medialny wizerunek i ciężko pracował nad swoją karierą. A zasłużył na nią swoimi wieloletnimi wysiłkami i działalnością artystyczną. Teraz do mediów trafiła informacja, że syn bardzo podle potraktował swojego ojca.

Przedwczoraj w Warszawie miała miejsce uroczysta premiera filmu "Miszmasz, czyli Kogel-Mogel 3". Właśnie z tej okazji z Białegostoku do Warszawy, po to, by promować nowy film, przyjechał Zenek Martyniuk. Król disco polo cały czas próbuje pogodzić się ze swoim 28-letnim synem Danielem i zwyczajnie chce mu pomóc. Choć głównym celem wizyty Zenka Martyniuk w Warszawie, była chęć promowania filmu "Miszmasz, czyli Kogel-Mogel 3", to po raz kolejny nie zapomniał o swoim ukochanym synu. Ten jednak znów nie zachował się tak, jak powinien i mocno upokorzył swojego ojca.

Zenek Martyniuk ma poważne problemy ze swoim synem

Wszyscy pamiętamy jak jakiś czas temu syna Daniela, z jego własnego mieszkania, wyprowadzała w kajdankach policja. Młody mężczyzna nie chciał wpuścić do mieszkania ciężarnej żony Eweliny. Po tym haniebnym incydencie Daniel ze wstydem opuścił stolicę, żeby sprawa ucichła. Zenek Martyniuk, ojciec Daniela, za wszelką cenę stara się pomóc swojemu synowi. Jednak Daniel ewidentnie kontaktem z ojcem zainteresowany nie jest, bo kiedy król disco polo specjalnie przyjechał do Warszawy i chciał odwiedzić syna, ten nie otworzył mu drzwi i nie wpuścił do mieszkania. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Doniesienia mediów o oburzającym zachowaniu syna

Syn, który tak źle traktuje swoją żonę i ojca, wciąż czuje się bezkarny. Portale internetowe informują, że Zenek Martyniuk chciał spotkać się i porozmawiać ze swoim synem. Chciał mu wytłumaczyć, że pora się opamiętać, zmienić swoje życie i zaopiekować się ciężarną żoną Eweliną. Do tej pory opiekuje się nią rodzina Martyniuków. - Zenek jest przerażony. Chciał w końcu wytłumaczyć synowi, że musi się opamiętać i wrócić do ciężarnej żony. Niestety Daniel odprawił ojca z kwitkiem. Unika go, bo twierdzi, że ten go nie rozumie - relacjonuje wydarzenie informator "Faktu". Internauci w bardzo zgryźliwych komentarza komentują całą sprawę: - Jasne, przecież im (alkoholikom i ćpunom) wydaje się, że nikt ich nie rozumie - napisał jeden z internautów. - Odcięcie od kasy to jedyne lekarstwo! - dodała inna osoba. - Jak wychował, tak ma. Może teraz Zenek przejrzy na oczy, że był tylko skarbonką bez dna dla syna - zamartwia się internauta. - Tak jest miodem smarować dzieciom d..pę! Do roboty! Poznają wtedy wartość pieniądza! - ostro dodaje kolejna osoba w komentarzu. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL
  1. Marcelina Zawadzka zarabia NIEWYOBRAŻALNIE duże pieniądze w TVP. Czy pobije rekord?
  2. Tak mieszka Beata Tyszkiewicz? Tego się po niej NIKT nie spodziewał
  3. Kinga Rusin żąda prawdy o śmierci Adamowicza. „To nie był przypadek”
  4. Aktorka „Barw szczęścia” walczy z uciążliwą chorobą. Fani nie wiedzą, jak jej pomóc
  5. „Top model” wróci na ekrany! Widzów może jednak czekać niemiła niespodzianka
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News