Zenek Martyniuk ujawnia. Jego synowa w desperacji podjęła ostateczny krok

Zenek Martyniuk ujawnia. Jego synowa w desperacji podjęła ostateczny krok Źródło: Screenshot z youtube.com

Zenek Martyniuk postanowił podzielić się kolejnymi informacjami związanymi z jego synem, Danielem i synową, Eweliną. Kobieta podjęła ostateczny krok.

Zenek Martyniuk nie ma ostatnio szczęścia. Cały kraj nadal żyje tym, co wydarzyło się w jego rodzinie. Chodzi bowiem o sytuację, która ciągnie się już od 2017 roku, kiedy to Daniel, według mediów, został przez policję aresztowany unikając cudem więzienia z powodu swojego bardzo agresywnego zachowania. Pod koniec 2018 roku,a podaje "Eska", mężczyznę znów zatrzymała policja. Funkcjonariusze znaleźli przy nim marihuanę, a było to przy okazji interwencji w domu w Russocicach (wówczas jeszcze swojej narzeczonej), gdzie syn Martyniuka również zachowywał się agresywnie.

Kolejne ekscesy. Czy Zenek Martyniuk pomoże synowej?

Pod koniec roku 2018 ponownie syn Zenona Martyniuka odwiedził komisariat. Tym razem rzekomo nie chciał wpuścić swojej żony do mieszkania. Przy okazji tych zajść wydał również oficjalne oświadczenie: DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Czego to człowiek nie wymyśli dla pieniędzy. Jest tak Ewelina nosila plastry antykoncepcyjne przestała je nosić i zaszła w ciąże. I w tym momencie nasz związek przestał istnieć było to juz 7 miesięcy temu zostala zmuszona do ślubu przez matkę i babcie, bo co ludzie powiedzą na wsi w russocicach panna z Dzieckiem na ślubie od jej matki usłyszałem ze mnie zniszczy co teraz skrupulatnie robią pierwszy raz u nich w domu a teraz gdy przestałem tam jeździć wysłali Eweline do Białegostoku, żeby podlać oliwy do ognia - napisał Daniel.

Zenek Martyniuk - nowe, szokujące fakty

Zanim doszło do kolejnego zatrzymania Daniela, Zenek wraz ze swoją żoną, Danutą, postanowili wybrać się na pielgrzymkę do Lichenia, aby wspólnie wymodlić powrót swojego syna do ciężarnej żony, a także, aby ich małżeństwo w końcu naprawiło się. - Mam nadzieję, że wizyta Danusi i Eweliny w Licheniu nie poszła na marne... Że dzięki ich modlitwom Daniel wróci na dobrą drogę - szczerego wywiadu udzielił na łamach magazynu "Dobry Tydzień" Zenek. Cóż, zobaczymy czy interwencja "z góry" odmieni los Daniela. Mając jednak zdrowy rozsądek na uwadze trzymamy rękę na pulsie i obiecujemy informować o ewentualnych kolejnych wydarzeniach. Daniel na bieżąco informuje w mediach społecznościowych o prywatnych relacjach z Eweliną. Okazuje się, że mężczyzna jest zły na media, że te komentują sytuację. Jednocześnie wdaje się w dyskusje z internautami, odpowiadając niemal na każdą insynuację. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Gdzie mieszka Dorota Wellman? Kiedyś był to blok na warszawskim Ursynowie, a teraz…
  2. Kim jest mąż Agnieszki Chylińskiej? To pilnie strzeżona tajemnica
  3. Edyta Górniak jest przerażona. Dosłownie drży ze strachu
  4. Dawid Kwiatkowski został wybrany. Szacun
  5. Alicja Bachleda-Curuś wróciła do swojego eks?! Szokujące doniesienia

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News