Dramat syna Zenka Martyniuka. Leczenie jest nieuniknione, kosztuje fortunę

Dramat syna Zenka Martyniuka. Leczenie jest nieuniknione, kosztuje fortunę Źródło: Screenshot z youtube.com

Zenek Martyniuk ma poważne problemy z synem. Niedawno głośno było o narkotykach, które ten posiadał i o zachowaniu w stosunku do swojej żony. Z tego powodu usłyszał poważne zarzuty. Proces niedługo się odbędzie, ale rodzice chcą walczyć o jego przyszłość. Właśnie pojawiła się informacja, ile będzie kosztowało zagraniczne leczenie mężczyzny.

Zenek Martyniuk po raz kolejny będzie musiał pomóc swojemu synowi. Zbliża się bowiem jego proces, na którym usłyszy zarzuty związane z posiadaniem nielegalnych substancji. Nie jest to pierwszy raz, gdy Daniel M. zostaje zatrzymany. Okoliczności są więc niesprzyjające. Wszystko wskazuje na to, że ten pójdzie do więzienia. Chyba, że podda się odwykowi. Tylko to może uchronić go od odsiadki. Według informacji medialnych grożą mu nawet trzy lata pozbawienia wolności.

Zenek Martyniuk wyśle syna na odwyk. Terapia jest warta fortunę

Znajomi Zenka, gdy dowiedzieli się o całej sytuacji, przyszli z pomocą. Okazuje się, że znają dogodne miejsce, które mogłoby pomóc jego synowi wyjść z nałogu. Znajduje się ono w USA (Arizonie). Ponoć Zenkowi cały pomysł bardzo się podoba. W Polsce bałby się, że jego syn mógłby w ośrodku nie dotrwać do końca terapii. - Zenek nie chce, by jego syn odbył terapię w Polsce. Boi się, że młodzian może z niej uciec. Przyjaciele z USA proponują mu ośrodek w Arizonie, gdzie Martyniuk ma wiele znajomych i kręci tam teledyski. W dodatku to porządny ośrodek, gdzie leczyły się gwiazdy. Ma wyniki - powiedział "Super Expressowi" przyjaciel gwiazdy. DALSZA CZĘŚĆ POD GALERIĄ:

Leczyły się tam same gwiazdy wielkiego formatu. Ośrodek w Arizonie cieszy się dobrą renomą

Ośrodek, w którym zdrowieć ma Daniel M., nazywa się "Łąki" ("The Meadows"). Jego lokalizacja to odgrodzone od reszty miasteczko "Wickenberg", wokół którego nie ma dosłownie nic poza pustyniami.

Kto jak kto, ale "król disco polo", którego hity znają w Polsce przecież wszyscy, na brak pieniędzy nie narzeka. Nie powinien więc zbytnio obciążyć go finansowo koszt pobytu jego syna w specjalistycznej klinice odwykowej w Arizonie. Większość nie mogła by pozwolić sobie na taki luksus. W końcu to około 40 tys. dolarów na miesięcznie. Z pewnością rodzice Daniela będą chcieli o niego walczyć wszelkimi dostępnymi środkami.

Peugeot 308 Sprawdź!

  1. Katarzyna Dowbor zmiażdżona przez legendarną dziennikarkę TVP. Zasugerowała, że jej kariera jest ustawione
  2. Fryzury dla dojrzałych kobiet inspirowane Kasią Zielińską. Nikt ich nie układa tak, jak ona
  3. Współpracownicy Szelągowskiej "padali jak muchy". Widzowie poznali kulisy
  4. Wiadomość przekazana przez TVP przeraża. Wraca koszmar ws. dziecka zamkniętego w pralce
  5. Gwiazdor Big Brothera po latach zrobił karierę. I naglę zniknął
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych

Źródło: Super Express  

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu