Zenek Martyniuk zdradził swoje wielkie tajemnice. Nikomu wcześniej tego nie mówił

Zenek Martyniuk zdradził swoje wielkie tajemnice. Nikomu wcześniej tego nie mówił Źródło: screen/Youtube/AKCENT

Zenek Martyniuk jest nie tylko największą gwiazda disco-polo, ale także jednym z bardziej popularnych wokalistów w Polsce. Przez lata dorobił się tłumu fanów i pokaźnej fortuny. W najnowszym wywiadzie zdradza rzeczy, o których nie mówił wcześniej nikomu.

Zenek Martyniuk to jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Od lat 90-tych komponuje niemalże same hity, które z miejsca podbijają serca fanów. Wiele osób śmieje się z jego poczynań, ale talentu do śpiewania i robienia pieniędzy nie można mu odmówić. 

Zenek Martyniuk legenda muzyki disco-polo 

Zenek Martyniuk od najmłodszych lat był zainteresowany muzyką. Już jako mały chłopiec wygrywał konkursy piosenki białoruskiej. Cała jego rodzina była umuzykalniona i chętnie wspierała chłopaka w jego dokonaniach. 

W latach 90-tych razem z Mariuszem Anikiejem założyli zespół "Akcent", który z miejsca stał się jednym z najlepszych. Przez lata wylansowali mnóstwo hitów takich jak: "Gwiazda”, „Królowa nocy”, „Pragnienie miłości”.

W lipcu 2014 roku zaprezentował "Przez Twe oczy zielone", który jako drugi polski utwór, przekroczył magiczną barierę 100 milionów wyświetleń na YouTube. 

Zenek zdradza swoje tajemnice. Nigdy wcześniej o tym nie mówił

Wszyscy fani są bardzo ciekawi, jak wygląda życie "króla disco-polo" na co dzień i ile zarabia. Na niektóre pytania odpowiada książka Zenon Martyniuk – Życie to są chwile, napisana przez Martynę Rokitę. Pozostałe fakty gwiazdor czasem zdradza w licznych wywiadach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Niedawno pochwalił się nowymi faktami na temat swojego ubioru, ulubionych marek i prezentów dla żony Danuty. Zapytany czy lubi garnitury Versace odpowiada:

- Fajny jest garnitur Verscae chociaż ja akurat ten co mam na sobie to szyłem w Belgii, w Brukseli (...) buty też na zamówienie zrobione, czy marynarka musi być dopasowana. Ale Versace zdarza mi się kupować i to są rzeczy, w których lubię chodzić. 

Zapytany o to czy kupuje prezenty swojej zonie Danucie odpowiada 

- Oczywiście. Jak jesteśmy na koncertach, gdzieś na koncertach w Belgii czy Brukseli to w Belgii zawsze torebki kupuję, jeżeli jesteśmy w Stanach to kupuje sobie buty (...)mamy już pewne zwyczaje i ulubione sklepy - przyznał król disco polo.

Zenek Martyniuk w rozmowie podkreślił także, że mimo iż lubi luksusowe sklepy, to nie wydaje niepotrzebnie pieniędzy. Ceni sobie jakość i przydatność, a nie popularność marki. W modzie stawia na to co się dobrze prezentuje, ale także wygodnie nosi. Podkreśla, że razem z rodziną mądrze wydają pieniądze.

Piosenkarz wyznaje także, że nie ma żadnej willi ani luksusowego domu. Razem z żoną mieszkają w zacisznym, przytulnym domu w Grabówce, koło Białegostoku. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka legendarnej polskiej aktorki zginęła w TRAGICZNYM wypadku. Była zjawiskowo piękna
  2. TRAGICZNA katastrofa lotnicza! Właśnie ZGINĄŁ kochany przez miliony muzyk
  3. Marta Kaczyńska jest w kolejnej ciąży?! Wielkie poruszenie po jej najnowszym zdjęciu (FOTO)
  4. Potężna burza wokół Anny Muchy. Fani pytają jej, jak po tym, co zrobiła, może wracać do męża i dziecka
  5. Koszmarna katastrofa lotnicza przy granicy z Polską. Nikt nie przeżył
  6. Dramatyczne słowa żony zabitego Adamowicza. Wyznała smutną prawdę i zamieściła zdjęcia

Źródło: Fakt 

Następny artykuł