Kolejne fakty z wesela syna Zenka Martyniuka wychodzą na jaw! Będziecie mocno zaskoczeni

Kolejne fakty z wesela syna Zenka Martyniuka wychodzą na jaw! Będziecie mocno zaskoczeni

Zenek Martyniuk właśnie przywitał nowego członka rodziny. Wesele jego syna Daniela jest jednym z najważniejszych wydarzeń medialnych w tym miesiącu. Ukrywane do tej pory szczegóły przebiegu przyjęcia, zostają na bieżąco ujawniane. Teraz dowiedzieliśmy się, jakie danie były podawane podczas kolacji.

Zenek Martyniuk wraz z żoną przygotowali wesele dla... 250 gości. Nieprawdopodobny przepych podczas ślubu i niezwykła sceneria wesela wskazują, że rodzice państwa młodych nie oszczędzali. Dziennikarze sprawdzili, ile kosztowały dania serwowane w restauracji "Lipowy Most".

Zenek Martyniuk nie oszczędzał na weselu syna. Ile kosztował ślub Daniela Martyniuka?

Rodzice pięknej Eweliny przekazali młodej parze nowego mercedesa. Jego cena to podobno 450 tysięcy złotych. Okazało się, że państwo Golczyńscy są milionerami. Prowadzą przedsiębiorstwo zajmujące się hodowlą drobiu oraz firmę produkującą wyroby z betonu. Ich majątek szacowany jest na 16 milionów złotych. Podczas wesela podawane były dania serwowane przez kuchnię restauracji. Za danie dla jednego gościa organizatorzy musieli zapłacić ponad 200 złotych. Patrząc na dość liczne grono zaproszonych nietrudno podliczyć, ile rodzice państwa młodych musieli wydać na całą imprezę.

Wesele syna Zenka Martyniuka

W miniony weekend na ślubnym kobiercu stanęli Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska. Od soboty media spekulują nad przebiegiem imprezy. Wielu chciałoby się dowiedzieć, czym zajmuje się piękna i bardzo młoda dziewczyna. Ewelina niedawno skończyła 19 lat. Można więc przypuszczać, że będzie kontynuowała swoją edukację. Tabloidy dotarły do informacji, które mówią o pasjach dziewczyny. Ta interesuje się sportem i jazdą konną. Daniel Martyniuk ukończył Szkołę Morską w Gdyni. Rodzice postanowili nagrodzić syna i kupili mu apartament w Białymstoku, gdzie mężczyzna mieszkał wraz z narzeczoną. Zaręczyli się 1 lipca, ślub wzięli na początku października. Wielu pyta skąd pośpiech u pary. Inni zauważają, że łączy parę głęboka i szczera miłość.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Podczas wesela serwowane były także podlaskie przysmaki. Dwudniowe wesele pochłonęło wiele pieniędzy, a podczas imprezy zagrał zespół Mig. Popularny zespół disco polo rozbawiał gości do białego rana, a sam Zenek Martyniuk wykonał swój kultowy przebój wraz z żoną. Wzruszający moment zarejestrowały telefony komórkowe. Widać, że król disco polo lubi się bawić.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Uwielbiana gwiazda disco polo ma uszkodzony kręgosłup! Straszny wypadek
  2. Wjechał autem w uwielbianego gwiazdora disco polo i poważnie go zranił! Sprawa trafiła do sądu
  3. Uwielbiana gwiazda disco polo przerywa karierę. Nieodwracalne życiowe zmiany
Następny artykuł