Zenek Martyniuk ma powody do radości
youtube.com/Plejada
Sara Osiecka - 21 Kwietnia 2019

Zenek Martyniuk nie posiada się z radości. Chodzi o jego wnuczkę

Zenek Martyniuk od dawna nie był taki szczęśliwy jak teraz. Król disco polo wręcz tryska dobrym humorem. Wszystko zawdzięcza ukochanej wnuczce.

Zenek Martyniuk przeszedł bardzo ciężkie chwile. Ciągłe skandale, w których uczestniczył jego syn, napsuły piosenkarzowi sporo nerwów. Znajomi gwiazdora mówili nawet o tym, jak bardzo pogorszyła się jego kondycja psychiczna przez wybryki Daniela.

Paweł Adamowicz w słowach wdowyWielkanocny dramat żony Pawła Adamowicza. Łzy same napływają do oczuCzytaj dalej

Dziś wokalista znów jest szczęśliwym człowiekiem. Wróciła mu pogoda ducha, a uśmiech ponownie zagościł na jego twarzy. Stało się tak za sprawą wnuczki, która jest jedną z najważniejszych osób w życiu artysty.

Daniel sprawiał wiele kłopotów. Odebrał ojcu radość życia

Daniel z dnia na dzień zyskał wielką sławę jako uczestnik wielu skandali. Obrażał żonę, prał publicznie rodzinne brudy i był zamieszany w konflikty z prawem. Nie zyskał tym zachowaniem wielu sympatyków, a do tego naraził Zenka Martyniuka na ogromny stres. Napięta sytuacja między członkami rodziny bardzo źle odbijała się na zdrowiu i samopoczuciu króla disco polo.

Było na tyle źle, że mogło nie dojść do chrztu córki Daniela. Dramatyczne chwile trzymały wszystkich w niepewności, bowiem to jedna z najważniejszych uroczystości dla każdej wierzącej rodziny. Warunkiem zorganizowania uroczystości były przeprosiny dla teściowej. Ostatnio jednak młody mężczyzna postanowił się zmienić. Przeprosił matkę żony i postanowił ocieplić relacje z własnymi rodzicami. Wszyscy odetchnęli z ulgą, a zwłaszcza Zenek Martyniuk.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ranczoGwiazdor Rancza bał się o życie syna. Dramatyczne wspomnienia łamią serceCzytaj dalej

Zenek Martyniuk jest bardzo szczęśliwy. Radość sprawiła mu ukochana wnuczka

Chrzest córki Daniela był doskonałym pretekstem do tego, aby ojciec i syn ponownie się do siebie zbliżyli. Panowie wybrali się razem na zakupy, podczas których wybierali nowe stroje na wyjątkową uroczystość.

Wnuczka gwiazdora przyczyniła się do wyjątkowego pojednania. Nie bez powodu był fakt, że ceremonia została zaplanowana na tegoroczne święta wielkanocne. Rodzina miała podwójny powód, aby się pogodzić i zapomnieć o bolesnej przeszłości.

Uroczystość już się odbyła, a Zenek Martyniuk wygląda na bardzo zadowolonego. Wszystko wskazuje na to, że rodzinne problemy są już za nimi. Fani mają nadzieję, że ten stan utrzyma się jak najdłużej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Janusz Gajos miał aż cztery żony. Długo nie mógł znaleźć szczęścia w miłości
  2. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Tego nikt się nie spodziewał!
  3. Polsat podał druzgocące informacje. Świąteczna tragedia w Polsce, 4 osoby spłonęły żywcem
  4. Polski ksiądz oszalał w Wielkanoc. Darł flagi i wyzywał ludzi, dantejskie sceny w kościele
  5. Wielkanocny dramat żony Pawła Adamowicza. Łzy same napływają do oczu
  6. Jackowski przewidział dzisiejszy zamach. Powiedział co będzie dalej, to mrozi krew w żyłach

koraWzruszające zdjęcia młodej Kory rozrywają serce. Będziecie wstrząśnięciCzytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News