Zenek Martyniuk nie bez powodu określany jest mianem „Króla Disco Polo”. Mężczyzna na scenie występuje już od prawie 30 lat, a przez ten czas poznali go wszyscy Polacy. Ostatnio w mediach głośno zrobiło się o ślubie syna artysty, a właśnie na jaw wyszły zadziwiające informacje dotyczące wybranki mężczyzny. 

Zenek Martyniuk swoją karierę rozpoczął dokładnie pod koniec 1989 roku, kiedy to razem z Mariuszem Anikiejem założył zespół „Akcent”, który już za kilka lat miał się stać najbardziej rozpoznawalną grupą disco polo. Największym hitem mężczyzny jest piosenka „Przez Twe oczy zielone”, która powstała zaledwie 4 lata temu.

Artysta jest już swoistą ikoną stylu oraz muzyki, którą często przedstawia się jako nurt discopolowo-cygański. Oprócz działalności artystycznej fani żywo interesują się również życiem prywatnym muzyka. Niedawno głośno zrobiło się o ślubie jego syna, a teraz na jaw wyszły zaskakujące informacje dotyczące wybranki chłopaka.

Kim jest synowa Zenka Martyniuka?

Ostatnio głośno było w mediach o ślubie Daniela Martyniuka z Eweliną Golczyńską. O kobiecie nie było zbyt dużo wiadomo, nikt z rodziny nie chciał również nic zdradzić. Teraz okazuje się, że wybranka syna legendy disco polo ma 19 lat i jest młodsza od swojego męża aż o 10 lat!

Ewelina pochodzi z wielkopolskiej wsi Władysławów, która znajduje się niedaleko Konina. Żywo interesuje się również sportem – kibicuje FC Barcelonie oraz Lechowi Poznań, poza tym ćwiczy jazdę konną.

Młodzi poznali się zaledwie rok temu, ale od samego początku wiedzieli, że jest to prawdziwa miłość. Daniel oświadczył jej się 1 lipca, a niewiele później zamieszkali razem w apartamencie mężczyzny w Białymstoku.

Zenek Martyniuk: próba włamania podczas wesela jego syna

Podczas zabawy na weselu Daniela Martyniuka, doszło do szokującego zdarzenia. Złodzieje usiłowali włamać się do domu artysty, nie udało im się jednak sforsować wszystkich zabezpieczeń.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nikt nie wiedział tego o Martyniuku. Tajemnice, które ukrywał latami

– Uszkodzili drzwi balkonowe, zniszczyli alarm, ale nie weszli do środka i nic nie ukradli – zdradził muzyk w rozmowie z „Faktem”.

Sam „Król Disco Polo” od dawna chwalił się w mediach imprezą, a jej szacowany koszt określano nawet na milion złotych. Ślub miał miejsce w Grabówce, następnie 250 gości bawiło się w restauracji „Lipowy Most”. Mówiło się również, że para w prezencie od ojca pana młodego dostać miała samochód wart 450 tysięcy dolarów.

Kliknij po więcej, na pewno cię zaciekawi

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Żona Sławomira ocieka seksem! A to jak wyglądała kiedyś po prostu zdumiewa
  2. Biedronka przygotowała coś wyjątkowego dla emerytów. Są zachwyceni
  3. Widzowie będą wściekli. Wielkie zmiany w „Rolnik szuka żony”

Ile NAPRAWDĘ zarabiają gwiazdy disco polo? Astronomiczne kwoty [RANKING]