Zenek Martyniuk będzie miał o czym myśleć. Słynny artysta disco polo znalazł się w nieprzyjemnej dla siebie sytuacji. Syn legendy polskiej muzyki może wbić swojemu ojcu nóż w plecy.

Zenek Martyniuk na polskiej scenie muzycznej istnieje od prawie 30 lat. Wielkie sukcesy, a także niezliczona ilość koncertów na całym świecie nie przesłoniły mężczyźnie najważniejszej wartości, jaką jest rodzina.

Pomimo wielu pokus pozostał wierny swojej żonie Danucie, z którą ma syna Daniela. Młodszy Martyniuk wziął ostatnio ślub i zaczął snuć plany dotyczące swojej przyszłości. Czy przypadną one do gustu ojcu? Pojawiają się wątpliwości.

Zenek Martyniuk zraniony przez syna?

Discopolowiec jest ostatnimi czasy osobą bardzo zapracowaną. Ogromna liczba koncertów, ciągła praca nad nowymi utworami, a także biograficzny projekt filmowy o jego życiu bardzo pochłaniają czas artysty.

Niedawno pomagał także w organizacji ślubu i wesela swojego jedynego syna Daniela. Uroczystość zostanie zapamiętana jako jedna z bardziej hucznych w roku 2018 w polskim show-biznesie.

Pomimo takiej ilości wsparcia, syn Martynika myśli o opuszczenia Polski i zaczęciu życia w zupełnie innym kraju. Czy ojciec będzie zadowolony z takiej rozłąki z ukochanym potomkiem?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rozenek i inne gwiazdy, które mają dzieci dzięki in vitro

Kierunek Hiszpania

Dzięki głośnemu ślubowi, który przez kilka tygodni nie schodził z nagłówków portali plotkarskich, Daniel Martyniuk zaczął cieszyć się niemałą popularnością. Instagramowy profil mężczyzny jest obserwowany przez coraz to większą liczbę ludzi, którzy są ciekawi jego losów. Ostatnio, w trakcie specjalnej internetowej konferencji na żywo poprosił swoich fanów, o zadawanie mu pytań. Jeden internauta bez ogródek zapytał, czy świeżo upieczeni państwo Martyniuk zamierzają mieszkać w Polsce. Odpowiedź mężczyzny może złamać serce jego ojcu:

– Myślimy nad Barceloną. Uwielbiamy dzieła Gaudiego, hiszpańską kuchnię i piękną toń wody – powiedział syn Zenka Martyniuka.

Czy ojciec będzie zadowolony z takiej decyzji swojego syna? Więź między panami była bardzo mocna, a ślub syna zdawał się jeszcze bardziej ją cementować. Niestety dla gwiazdora także małżonka syna – Ewelina – bardzo entuzjastycznie patrzy na perspektywę wyprowadzki do Hiszpanii i wychowywania tam dzieci. Kobieta jest bowiem w ciąży. Czy syn złamie w ten sposób serce swojego ojca, który nie dość, że będzie daleko, to jeszcze będzie raczej sporadycznie widywał swojego wnuka?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwiazdy disco polo staną przed sądem za ten występ! Nie takiej kariery się spodziewały
  2. Meghan Markle znów złamała protokół. Nie tylko królowa Elżbieta ma tego dość
  3. TVN w panice próbuje usunąć to nagranie z sieci! Skandaliczne zachowanie ich gwiazdora
  4. Agnieszka Kotulanka miała ujawnić mroczny dramat. Córka zdradziła o co chodziło
  5. Znaki zodiaku i ich wymarzone prezenty. Jak je uszczęśliwić?

Ich życie całkiem się zmieniło! Gwiazdy, które się nawróciły