Media: Tak syn Zenka Martyniuka WYKORZYSTUJE ojca. Szokujące oskarżenia

Media: Tak syn Zenka Martyniuka WYKORZYSTUJE ojca. Szokujące oskarżenia

Zenek Martyniuk jest jedną z największych gwiazd krajowej sceny muzycznej. Wokalista jest znany fanom jako bardzo skromny, pokorny człowiek. Jak twierdzą dziennikarze portalu Gwiazda WP, ma być więc całkowitym przeciwieństwem własnego syna. Te oskarżenia są szokujące i aż trudno w nie uwierzyć. 

Martyniuk króluje na polskiej scenie disco polo od lat. Jego koncerty przyciągają tysiące wiernych fanów, którzy doskonale znają szeroką dyskografię muzyka.

Zenek Martyniuk ma problemy z ukochanym dzieckiem?

Co ciekawe, światło dzienne miały właśnie ujrzeć nie tylko zawodowe, ale i prywatne sekrety piosenkarza. Jak bowiem wynika z medialnych przekazów, Martyniuk nie ma najlepszego kontaktu ze swym synem, Danielem. Chociaż muzyk stanowczo zaprzecza takim doniesieniom, innego zdania są osoby z otoczenia mężczyzn. Kto ma rację, a kto próbuje zakłamywać rzeczywistość? - Syn Zenka od początku bawił się jego sławą. To było widać na pierwszy rzut oka. Ale może to tylko na mieście tak się z tym obnosił, nie wiem co się dzieje u nich w domu - powiedziało w rozmowie z Gwiazda WP anonimowe źródło.

WP: Daniel wykorzystał znanego ojca

Warto zaznaczyć, że na co dzień Daniel Martyniuk prowadzi restaurację. Co ciekawe, według mediów nigdy nie mógłby jej założyć, gdyby nie pieniądze ojca. - Rozmawiałam z jego wspólnikiem - Mateuszem Rynkiewiczem, z którym prowadzi restaurację, że mieli tylko 50 tys. złotych wkładu własnego, a potrzebne było 100 tys. Resztę dołożył Zenek - powiedziała znajoma Martyniuka w rozmowie z Wirtualną Polską. Jak naprawdę wyglądają relacje syna i popularnego ojca? Tego prawdopodobnie fani nigdy się nie dowiedzą. Pomimo oskarżeń mediów naszym zdaniem nie ma nic złego w tym, że Zenek pomaga synowi finansowo. Zwłaszcza, jeśli dzięki temu ten zacznie pracować i sam zarabiać. A jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wiśniewski stracił(!) włosy, wygląda jak potwór. KOSZMARNA przemiana gwiazdora
  2. Awantura w DDTVN, Rusin puściły nerwy! „Powinieneś się zastrzelić”
  3. Wybierasz czworonożnego przyjaciela na długie lata? Te rasy zostaną z Tobą na dłużej
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News