Nadchodzą ogromne zmiany w życiu Zenka Martyniuka. Epokowe wydarzenie!

Nadchodzą ogromne zmiany w życiu Zenka Martyniuka. Epokowe wydarzenie! Źródło: Fot. YouTube/FAKT24.PL

Zenek Martyniuk przeżywa obecnie naprawdę szczęśliwe chwile. Dobrej passie w życiu zawodowym muzyka towarzyszą bowiem prawdziwe sukcesy prywatne. Jak donoszą krajowe media, króla polskiego disco polo czeka bowiem prawdziwy przełom! Szczęśliwe wieści dla muzyka oznajmił właśnie jego jedyny syn.

Zenek Martyniuk jest bez wątpienia jedną z najbardziej skromnych, zdystansowanych gwiazd rodzimego show-biznesu. Wokalista nie ma bowiem w zwyczaju dzielić się z portalami plotkarskimi szczegółami swego prywatnego życia, które od czasu do czasu wychodzą jednak na światło dzienne.

Zenek Martyniuk cieszy się prywatnym szczęściem syna

Właśnie tak stało się w przypadku zaplanowanego na pierwsze dni października ślubu syna celebryty, Daniela. 29-latek poślubi o 10 lat młodszą narzeczoną, Ewelinę Golczyńską w Grabówce na Podlasiu. Para jest ponoć niezwykle szczęśliwa i już nie może się doczekać tego wyjątkowego dnia. Podobnym entuzjazmem wykazują się ponoć rodzice pana młodego, którzy w ciepłych słowach wypowiadają się na temat przyszłej synowej. Jak poinformowały media, Zenek Martyniuk przeznaczył na zorganizowanie uroczystości oraz prezent dla młodej pary aż milion złotych. Gwiazdor ewidentnie nie zamierza bowiem oszczędzać na najważniejszym i najpiękniejszym dniu w życiu swego syna.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy Zenek Martyniuk zostanie dziadkiem?!

Co ciekawe, ślub Daniela Martyniuka nie jest jedynym przełomowym wydarzeniem, które już wkrótce czeka króla krajowej muzyki disco polo. Według doniesień "Super Expressu" wokalista zostanie dziadkiem już nachodzącej zimy. W lutym ma przyjść na świat pierwsze dziecko syna Martyniuka oraz jego przyszłej żony. Jak donoszą media, para powita na świecie dziewczynkę, której rodzice chcą nadać imię Zosia. Szczęśliwy przyszły dziadek bez wątpienia jest niezwykle zadowolony z tych emocjonujących wieści i już dziś przygotowuje się do nowej roli. My także dołączamy się więc do gratulacji oraz dobrych życzeń dla całej rodziny niezwykle popularnego piosenkarza.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Piękna Pola Raksa miała romans z 11 lat młodszym, znanym aktorem. Gorąca historia!
  2. Beata Kozidrak martwi się o byłego męża. Jego choroba spędza jej sen z powiek
  3. Katarzyna Dowbor nie mogła przejść obojętnie! Dramat matki poruszył najtwardsze serca
  4. Piękna gwiazda Polsatu niknie na naszych oczach. Załamani fani: „To już choroba”
Następny artykuł