Syn Martyniuka uciekł od problemów. Zostawił żonę na dobre?

Syn Martyniuka uciekł od problemów. Zostawił żonę na dobre? Źródło: yt/Akcent

Zenek Martyniuk stara się wspierać swoją synową, która obecnie jest pod opieką rodziców. W tym czasie jego syn Daniel zdaje się nie przejmować losem żony i dziecka, które niedługo przyjdzie na świat. Uciekł od problemów.

Zenek Martyniuk w mediach tłumaczył, że jego syn się zagubił, a on - uczyni wszystko, co w jego mocy, by ten trafił na leczenie. Sprawa jest na tyle niepokojąca, że Daniel na bieżąco zawiadamia w mediach społecznościowych o przebiegu prywatnych przepychanek. Nieelegancko podsumował swój związek z piękną kobietą i przyznał, że nie chciał brać ślubu. Teraz znalazł sposób, aby uciec od odpowiedzialności.

Gdzie uciekł Daniel? Zenek Martyniuk znów będzie się musiał tłumaczyć z decyzji syna

Daniel postanowił uciec przed mediami i sąsiadami, którzy doskonale wiedzą, co się działo w jego mieszkaniu w ostatnich kilku tygodniach. Mężczyzna nie wpuścił swojej żony do środka, szarpał się z nią, a jeden z mieszkańców postanowił wezwać policję. Ta na miejscu znalazła narkotyki. Zenek Martyniuk zapewniał, że problemy w domu są przejściowe, a syn podejmie leczenie. Teraz, jak poinformował jeden ze znajomych rodziny, Daniel postanowił uciec do Warszawy. - Syn Martyniuka uciekł z tej swojej wsi do Warszawy. Postanowił korzystać z życia w stolicy i uciec od rodziny oraz problemów. Podobno ulokował się gdzieś na Mokotowie, ale nikt dokładnie nie wie gdzie, bo zależy mu na dyskrecji - powiedziała osoba z otoczenia rodziny. Zgodnie z informacjami, które pojawiały się na Pikio.pl, mężczyzna regularnie zaznaczał w swoim mediach społecznościowych, że jego małżeństwo nie jet udane. Partnerka miała go okłamać, że się zabezpiecza, po czym zaszła w ciążę. A samo wesele było jedynie spełnieniem żądań rodziców. Wiele osób nie wierzy w tę wersję.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ W innym z wpisów, Daniel zaznaczył, że do małżeństwa zmusiła go matka Eweliny, a on sam - nie chciał stanąć na ślubnym kobiercu. Problem jest na tyle poważny, że kobieta trafiła do szpitala w zaawansowanej ciąży. Jej rodzina zawiadomiła media, że jej stan jest ciężki, a ona sama nie chce brać udziału w dyskusji na temat swojego małżeństwa. Nie wiadomo jednak, czy Daniel podejmie decyzje w sprawie leczenia. Z pewnością jego zachowanie nie sprzyja zdrowiu matki i dziecka, które niedługo przyjdzie na świat.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Brytyjczycy zamarli. Ciąża i życie dziecka Meghan Markle zagrożone
  2. Gwiazda Rodzinki.pl stoi przed trudną decyzją. Ciąża pokrzyżowała jej plany
  3. Dominika Gwit o swojej ciąży. Fani nie mają już wątpliwości
  4. Ile zarabia Beata Tyszkiewicz? To strasznie smutne, jaką ma emeryturę
  5. Na co chorowała Kora? Artystka zmagała się z przerażającą chorobą
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News