Syn Zenka Martyniuka krytykuje film Sekielskiego. "Nie urywa wiadomo czego..."

Syn Zenka Martyniuka krytykuje film Sekielskiego. "Nie urywa wiadomo czego..." Źródło: YouTube - Plejada

Zenek Martyniuk stroni od wypowiedzi w mediach, jednak jego syn postępuje dokładnie odwrotnie. Wielokrotnie wywoływał kontrowersje za sprawą niektórych słów i niestandardowego zachowania, a teraz kolejny raz znalazł się na językach Polaków. Wszystko przez to, jak skomentował głośny ostatnio film braci Sekielskich.

Zenek Martyniuk zdaje sobie sprawę, że jego syn w ostatnich miesiącach musi zmagać się z zainteresowaniem mediów. Młody Daniel zdaje się bardzo cieszyć z tego, że dziennikarze po latach zaczęli się nim interesować i śledzić jego poczynania na równi z tym, co robi jego sławny ojciec. Pomagają w tym nietypowe i kontrowersyjne wypowiedzi, na które często się decyduje. 

Teraz syn króla disco polo postanowił wygłosić swoje zdanie w sprawie tematu, który w ostatnich dniach rozgrzewa społeczeństwo. Chodzi o głośny reportaż zrealizowany przez braci Sekielskich pod tytułem "Tylko nie mów nikomu", który prezentuje bardzo poważny problem, jakim jest pedofilia w Kościele. Syn muzyka nie ma dobrego zdania na temat produkcji.

Martyniuk skomentował film braci Sekielskich

Zenek Martyniuk w ostatnich miesiącach musiał radzić sobie z wieloma problemami rodzinnymi, które wywołał jego syn Daniel. Mężczyzna stał się tematem medialnych rewelacji, gdy pod koniec zeszłego roku poważnie pokłócił się z ciężarną żoną, w związku z czym interweniować musiała nawet policja. Od tego czasu media uważnie śledziły każdy jego krok, a teraz znów znalazł się na językach.

- Film jest ogólnie spoko, ale nie urywa wiadomo czego... Jest dobrze znany, tematyka też. Pedofilia w Kościele. Księża powinni mieć żony. Mam kolegę, który jest synem kapłana prawosławnego. To są normalni ludzie - powiedział syn muzyka disco polo. 

Zenek Martyniuk z pewnością będzie wstrząśnięty wypowiedzią syna

Mężczyzna w jasny sposób wyraził swoje zdanie na temat tego, co mógł zaobserwować w produkcji polskich dziennikarzy. Jednoznacznie odniósł się również do poziomu produkcji, który jego zdaniem nie stoi na najwyższym poziomie. Jak sam przyznał, nie był on dla niego wyjątkowo ciekawy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Nawet nie obejrzałem filmu do końca, bo nie za bardzo mi się podoba - dodał syn muzyka.

Młody mężczyzna odniósł się także do wypowiedzi jednej z kobiet, która pada w filmie.

- Chciałbym jeszcze dodać, że ta pani, która o wszystkim opowiada, jest bardzo sztuczna. Wydaje mi się, że gra i cały obraz zrobiony jest po to, by dolewać oliwy do ognia. Pozdrawiam - zakończył.

Zenek Martyniuk wielokrotnie w wywiadach podkreślał, jak ważne są dla niego rodzinne wartości i bliscy, można więc przypuszczać, że tak zaskakujące słowa jego syna wprawią go w osłupienie. Na razie jednak nie odniósł się do całej sprawy. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Agnieszka Radwańska miała operację plastyczną? Fani: "Co ona zrobiła z twarzą?!". Jej nowy wygląd was ZSZOKUJE!
  2. Jolanta Kwaśniewska na zdjęciu z młodości w długich włosach. To najpiękniejsza Pierwsza Dama w historii Polski. Ten widok zwali was z nóg!
  3. Koszmarne informacje Polsatu. Helikopter rozbił się na skoczni narciarskiej
  4. Szok w programie Jaworowicz. Policja przerwała nagranie i zatrzymała skazanego za pedofilię
  5. Fani serialu „Przyjaciółki” wstrząśnięci. Przerażająca katastrofa samolotu, na pokładzie uwielbiany bohater
  6. Polska spłynie, jasnowidz wzbudził strach. Jackowski przekazał Polakom okrutną treść wizji

źródło: WP

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News