Wielki powrót syna Zenka Martyniuka. Spróbuje zawalczyć o swoje małżeństwo?

Wielki powrót syna Zenka Martyniuka. Spróbuje zawalczyć o swoje małżeństwo?

Zenek Martyniuk musi w ostatnim czasie zmagać się z ogromnymi kontrowersjami wokół swojej rodziny. Szczególne emocje opinii publicznej wywołał oczywiście jego syn Daniel, który po domowej awanturze porzucił ciężarną żonę i wyjechał do Warszawy. Jak się właśnie okazało, młody mężczyzna zdecydował się odwiedzić rodziców. Fani sugerują za to, że być może będzie chciał także zawalczyć o zawarte niedawno małżeństwo.

Zenek Martyniuk pod względem zawodowym ma prawdopodobnie wszystko, o czym wokalista disco polo może marzyć. Do niedawna wydawało się także, iż jego życie prywatne jest równie ułożone i spokojne. Niestety pozory okazały się w tej kwestii mylące.

Zenek Martyniuk wciąż zmaga się z problemami z niepokornym synem

Niespodziewanie opinią publiczną wstrząsnęła jednak wieść o domowej awanturze, którą wywołał swoim agresywnym zachowaniem syn piosenkarza, Daniel. Młody mężczyzna nie chciał wpuścić do domu swojej ciężarnej żony i wykłócał się z członkami rodziny. Szokujące zajście przerwało pojawienie się na miejscu policji, którą wezwała Danuta Martyniuk. Wtedy też funkcjonariusze znaleźli przy Danielu marihuanę, co jedynie namnożyło jego problemy z prawem. Syn gwiazdora disco polo zdecydował się więc porzucić ciężarną żonę i wyjechał do Warszawy. Kiedy pojechał za nim ojciec, chcący przemówić mu do rozsądku, ten udał się w góry. Za pośrednictwem swojego konta na Instagramie przekonywał za to otwarcie, iż w jego rodzinnych stronach nie ma niczego ciekawego. - Co zobaczyć na Podlasiu fajnego? Nic. Drogę powrotną do domu, nie jedź tam. A po co wracać do Wasilkowa? - pytał Daniel, jedynie podbijając kontrowersje wokół swojej rodziny.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niespodziewany powrót Daniela zwiastuje koniec jego małżeńskich problemów?

Jak się jednak okazało, syn
Zenka Martyniuka zdecydował się na jakiś czas wrócić do domu, aby odwiedzić rodziców. Potwierdziły to słowa informatora "Faktu" oraz lokalizacja, którą udostępnił na swym koncie na Instagramie. Wielu fanów zastanawia się więc, czy Daniel jest także gotowy na podjęcie próby uratowania swojego związku z ciężarną żoną. On sam nie zabrał jednak w tej sprawie głosu, unikając wszelkich komentarzy. Co ciekawe, wcześniej nie szczędził jednak krytyki partnerce, ujawniając ich prywatne wiadomości oraz nazywając "nimfomanką". ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Edyta Górniak PORONIŁA?! Gwiazda wyjawiła bolesny SEKRET
  2. Jak mieszka Kinga Rusin? W takich LUKSUSACH mieszkają królowie!
  3. Gwiazda „Big Brothera” znaleziona martwa w mieszkaniu partnera. Do dziś nie wyjaśniono tajemnicy jej śmierci
  4. Meghan Markle cierpi na poważną chorobę genetyczną? Brytyjska prasa martwi się o nienarodzone dziecko
  5. Uczestniczka „Ślubu od pierwszego wejrzenia” powiedziała, co myśli o produkcji. TVN będzie wściekły!
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
Źródło: Fakt Następny artykuł