Syn Zenka Martyniuka właśnie popełnił najgorszą możliwa podłość. Aż nas wryło w glebę

Syn Zenka Martyniuka właśnie popełnił najgorszą możliwa podłość. Aż nas wryło w glebę Źródło: Daniel Martyniuk

Zenek Martyniuk wciąż musi się borykać ze sporymi problemami rodzinnymi. Syn wokalisty disco polo nadal nie uporządkował bowiem swego życia osobistego, chociaż jakiś czas temu został mężem i ojcem. Jak przekazała mediom osoba z otoczenia Daniela, młody mężczyzna zdecydował się na bardzo podły krok.

Zenek Martyniuk znalazł się niedawno w centrum niemałego skandalu obyczajowego przez zachowanie swego syna. Daniel intensywnie kłócił się z ciężarną żoną, którą na jakiś czas zostawił całkowicie samą, oraz wpadł w problemy z prawem. Nie potrafił także nawiązać dobrej relacji z teściową. Zamiast zabiegać o pogodzenie, publicznie wyrażał się o matce swej ukochanej w bardzo niepochlebnych słowach.

Zenek Martyniuk wciąż nie poradził sobie z butnym synem

Ostatecznie wydawać się jednak mogło, że młody mężczyzna zdecydował się nieco uporządkować swoje życie i powrócić do żony, gdy na świat przyszła ich córka. Do mediów docierały informacje, według których para planowała rzekomą przeprowadzkę oraz coraz lepiej układała swoją relację. Daniel Martyniuk sprawiał wrażenie bardzo dumnego, dbającego o rodzinę ojca.

Chociaż znajomi jego bliskich opowiadali dziennikarzom, że Daniel zmienił swoje zachowanie przez strach spowodowany groźbą odcięcia go od środków finansowych ojca, wielu fanów uwierzyło w jego przemianę. Według najnowszych doniesień mediów syn Zenka Martyniuka nie chce jednak wcale osiąść przy boku żony. Zamiast tego planuje ponoć swoje życie bez udziału Eweliny.

- Podobno Daniel złożył pozew rozwodowy. Tak chwali się znajomym. Zastanawia się też nad wyprowadzką z Polski, bo - mówiąc delikatnie - stracił wiarę w rodaków - powiedziała w rozmowie z redakcją Pomponika osoba z otoczenia Martyniuka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Podłe zachowanie Daniela Martyniuka

Wielu internautów uznało rzekome działania syna gwiazdora disco polo za bardzo podłe. Stało się tak przede wszystkim przez wzgląd na jego rzekome plany o porzuceniu rodziny. Fani są jednak rozzłoszczeni także przez fakt, iż Daniel najpewniej okłamał ich, pokazując swą domniemaną przemianę.

Sam Martyniuk ani jego żona nie skomentowali jeszcze doniesień dotyczących ewentualnego rozwodu, więc medialne doniesienia nie są jeszcze kwestią pewną. Już dziś wywołują jednak ogromne emocje.

  1. Anna Dymna NAGO! Aktorka obnażyła piersi. Takiego widoku nie zapomni się do końca życia
  2. Polska Miss została zamordowana! Stalker zasztyletował ją w biały dzień!
  3. Widzom TVN opadły szczęki. Agnieszka Szulim opowiedziała o stosunku w jacuzzi
  4. Pierwszą ciążę długo ukrywała przed mediami. Lewandowska pokazała właśnie ciążowy brzuszek
  5. Nagła, szokująca tragedia. Nie żyje Robert
  6. Groźna bakteria w produkcie Biedronki. Lepiej natychmiast wyrzućcie go do śmieci!

Źródło: Pomponik

Następny artykuł