Syn Zenka Martyniuka zabrał córkę na majówkę. Zdjęcia trafiły do sieci

Syn Zenka Martyniuka zabrał córkę na majówkę. Zdjęcia trafiły do sieci Źródło: youtube.com/ ProVoice

Zenek Martyniuk może w końcu być dumny ze swojego syna. Daniel widocznie posłuchał ojca i postanowił pokazać, jak wzorcowym jest ojcem. Zabrał swoje dziecko na majówkę, a zdjęcia, które zamieścił ze wspólnego wyjazdu są wzruszające i dają nadzieję na to, że syn piosenkarza zaczął wychodzić na prostą.

Zenek Martyniuk jeszcze kilka tygodni temu był pewien obaw. Jego syn, Daniel dał się poznać Polsce z najgorszej możliwej strony, wyrzucając na bruk swoją ciężarną żonę. Wtedy też na jaw wyszło, że syn króla disco polo ma wielki problem z uzależnieniem od narkotyków. Wiele jednak wskazuje na to, że gwiazdor muzyki może porzucić swoje zmartwienia. Daniel wraz z córką i żoną Eweliną udali się na wspólną majówkę, a ich zdjęcia stają się dowodem na to, jak wielką przemianę przeszedł mężczyzna.

Zenek Martyniuk ma powody do radości. Syn artysty wychodzi na prostą

Końcówka grudnia 2018 roku była wyjątkowo stresującym okresem dla gwiazdora disco-polo. Media raz po raz rozdmuchiwały sprawę małżeństwa jego syna, a także wyciągały na jaw, jakim ojcem był piosenkarz. Na szczęście tamte chwile są już przeszłością, a Daniel od momentu przyjścia na świat córeczki stara się zachowywać jak najlepiej.

- Teraz już wszystko jest w porządku; już się między nami układa - wyznał Zenek Martyniuk w jednym z wywiadów.

Teraz artysta może patrzeć z dumą na zdjęcia swojej wnuczki, nad którą piecze sprawuje syn. Pełne rodzinnego ciepła i miłości fotografie obejrzeć możecie poniżej. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzina jest najważniejsza

Daniel stara się powielać pogląd swojego ojca mówiący o tym, że rodzina jest sprawą najważniejszą. Już na chrzcie Laury syn wokalisty sprawiał wrażenie ułożonego i troskliwego ojca. Nie uszło to uwadze również Martyniukowi, który publicznie chwalił swojego syna, ale zaznaczył, że niestety sam nie jest takim dziadkiem, jakim chciałby być. Uroczystość w kościele była bowiem drugą okazją spotkania jego i wnuczki.

- Moje życie zmieniło się, od kiedy Laura pojawiła się w rodzinie. Żona była przy porodzie, a ja zobaczyłem ją dopiero po trzech tygodniach. Na chrzcinach widziałem ją po raz drugi - powiedział artysta disco-polo.

Na szczęście Daniel powoli zaczyna sobie radzić z obowiązkami rodzicielskimi i z życiem w związku z Eweliną. Jak widać, miłość do rodziny potrafi zdziałać prawdziwe cuda.

Screen/Instagram/Daniel Martyniuk

ZOBACZ TAKŻE

  1. Można się rozpłakać. Dominika Tajner-Wiśniewska pokazała wzruszające zdjęcie syna
  2. Nie żyje słynny muzyk. Zginął tragicznie, ratując przyjaciółkę
  3. Sponsor odcina się od Anny Muchy. Wszystko przez jej obraźliwą wypowiedź
  4. Co robiła Agata Duda nim została pedagogiem? Andrzej Duda wyjawia szczegóły
  5. Mazowsze: Matury odwołane! Jest lista szkół
  6. TVN opublikował koszmarne nagranie z wnętrza płonącego samolotu. Dziesiątki osób zginęły

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News