Syn Zenka Martyniuka przekroczył granicę żenady. Tym razem zaatakował własnego ojca

Syn Zenka Martyniuka przekroczył granicę żenady. Tym razem zaatakował własnego ojca Źródło: screen/youtube/AKCENT - Oficjalny

Zenek Martyniuk w ostatnim czasie przechodzi bardzo ciężkie chwile w życiu. Burza, jaka rozpętała się wokół jego syna, nabiera tempa, a na jaw wychodzą kolejne skandaliczne fakty z jego życia. Teraz jednak Daniel M. przekroczył wszelkie granice żenady - publicznie zaatakował swojego ojca oraz ciężarną małżonkę. 

Zenek Martyniuk to legenda sceny disco polo, która dzięki swojej twórczości dorobiła się kolosalnego majątku. Obecnie uważany jest za jedną z kultowych postaci polskiej muzyki, w ostatnim czasie jednak jest o nim i jego rodzinie głośno przez rzeczy, o których z pewnością wolałby nigdy nikomu nie opowiadać. Media od tygodni nie przestają rozpisywać się o synu króla disco polo, Danielu M. Mężczyzna na bieżąco komentuje całą burzę wokół siebie na Instagramie, a teraz żenująco zaatakowany został przez niego Zenek Martyniuk oraz ciężarka żona Ewelina.

Niekończące się skandale wokół Daniela M.

Policja musiała interweniować w sprawie Daniela M. w momencie, gdy pod wpływem alkoholu nie chciał wpuścić do mieszkania swojej ciężarnej żony. Następnie znaleziono przy nim marihuanę, a teraz mężczyznę czeka sprawa w sądzie, jednak to nie pierwszy raz, gdy Zenek Martyniuk może się wstydzić za swojego syna. Jakiś czas temu już złapano go z narkotykami i zapadł wyrok w zawieszeniu, Daniel M. najwyraźniej jednak nie wyciągnął wniosków z tej sprawy. Obecnie 30-latek zdaje się nie traktować całej sytuacji zbyt poważnie, a niektóre jego zachowania można odczytać jako próby pokazania, że to on jest ofiarą, na którą uwziął się cały świat. W ostatnim czasie na bieżąco stara się komentować rozwój sytuacji na Instagramie, gdzie otwarcie drwi z całej sprawy i wszystkich osób, które są w nią zaangażowane.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zenek Martyniuk zaatakowany przez syna

By móc w spokoju zdystansować się od problemów, syn króla disco polo przeniósł się do Warszawy, jednak bezustannie zamieszcza stamtąd nagrania na swoim InstaStory. Tym razem postanowił publikować screeny artykułów na jego temat z różnych portali plotkarskich, a następnie osobiście je komentować. - Wszyscy o niej mówią! Synowa Zenka Martyniuka to gotowy materiał na gwiazdę - brzmiał tytuł ostatniego artykułu. W swoim komentarzu mężczyzna żenująco zaatakował swojego ojca oraz ciężarną ukochaną. - Piosenkę razem nagrajcie, piszczałki dwie będą i Rysia na organki prosto zza kierownicy twego merca weźcie. Buehehehe - napisał. Relacja szybko zniknęła z jego Instagrama i pojawiły się głosy, że ktoś wyraźnie dał mu do zrozumienia, że tym razem posunął się za daleko. Zenek Martyniuk pikio.pl Fot. Instagram/Daniel M. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 
  1. Magda Gessler to „maszynka do zarabiania pieniędzy”. Jej program zarobiła dla TVN setki MILIONÓW!
  2. Mało kto znał prawdę o żonie Cezarego Pazury. Polacy w szoku
  3. Prokuratura właśnie podała, jak naprawdę zginął Paweł Adamowicz
  4. Anna Mucha wściekła jak nigdy. Jej fani przekroczyli granicę
  5. Bohater Barw Szczęścia ma koszmarne problemy z sercem. Może umrzeć
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News