Zenek Martyniuk nie może już dłużej milczeć. Ujawnia, jak było naprawdę z jego synem

Zenek Martyniuk nie może już dłużej milczeć. Ujawnia, jak było naprawdę z jego synem Źródło: .

Zenek Martyniuk przerwał milczenie. Mimo że od medialnej burzy, związanej z jego synem minęło już trochę czasu, król disco polo jeszcze raz postanowił wrócić do bulwersującego tematu. Tak intymnego wyznania jeszcze nie było.

Zenek Martyniuk zaskoczył wszystkich fanów polskiego show-biznesu. Lider zespołu Akcent zdecydował się na odważne słowa i przedstawił mediom, jak naprawdę wyglądała sytuacja z jego synem Danielem. Przypomnijmy, że niedawno, z powodu skandalicznego zachowania, znalazł się na okładkach wszystkich pism i portali plotkarskich. Legendarny muzyk przedstawił zupełnie nowe szczegóły, które rzucają nowe światło na całą sprawę.

Zenek Martyniuk o swoim synu. Odważne wyznania artysty

Z uwagi na dobro rodziny, Martyniuk do tej pory dosyć ogólnikowo komentował zamieszanie powstałe wokół syna. Artysta zaznaczał, że sprawa uderza w dobro jego rodziny, a przede wszystkim boli żonę Daniela i ich wnuczki. W momencie, gdy afera ucichła, wokalista jeszcze raz opowiedział o całym zamieszaniu z perspektywy czasu, podając wiele zaskakujących szczegółów.

Artysta wyznał, że po całym zamieszaniu i miesiącach kłótni, relacja z synem w końcu zaczyna się stabilizować i przypominać tę sprzed wybuchu wszystkich skandali.

- Wszystko jest na dobrej drodze, wszystko świetnie się układa. - przekonuje artysta.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Zenek wierzy w swojego syna

Daniel, który przez kilka miesięcy zmagał się z wielkimi problemami natury narkotykowej, a nawet wyrzucił ciężarną małżonkę z domu, nadal może liczyć na swojego ojca. Pomaga mu w przemianie i wierzy, że jego dziecku uda się stanąć na nogi. Martyniuk wyznał szczerze, że jego syn jest na swój sposób "ciężkim dzieckiem", ale bardzo go kocha.

– Na pewno na swój sposób takie trudne [...] Zawsze miał wszystko to, co potrzebował, zawsze będąc na koncertach, przywoziłem różnego rodzaju prezenty […] jakieś tam rolki, później były deskorolki, narty [...] Każdy ma jakieś tam swoje widzimisię, ja też nie jestem idealny. Daniel jest wyjątkowy, ale jest dobrym dzieckiem – podsumował Martyniuk

Wiele wskazuje na to, że syn artysty disco-polo zaczął u boku ojca odzyskiwać równowagę psychiczną i cieszyć się z faktu bycia ojcem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Można się rozpłakać. Dominika Tajner opublikowała zdjęcie syna, które rozdziera serce
  2. Kto wygra Taniec z Gwiazdami? Ivona Pavlović się WYGADAŁA
  3. TVN przekazał wiadomość o koszmarnym wypadku. Ludzie ruszyli na pomoc
  4. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz
  5. Koszmarna wpadka Roksany Węgiel na scenie. 14-latka na żywo popełniła niewyobrażalną gafę
  6. Zdjęcie wychudzonej Szostak wywołało burzę. "Kiedyś była śliczna"

Źródło: Poranny TV

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News