Niesamowite święto w rodzinie Zenka Martyniuka. Gratulacje spływają z całego kraju

Niesamowite święto w rodzinie Zenka Martyniuka. Gratulacje spływają z całego kraju Źródło: Screenshot z youtube.com/pytanienaśniadanie

Zenek Martyniuk swoje miejsce w show-biznesie ma zagwarantowane prawdopodobnie do końca życia. Jest swoistą ikoną polskiej muzyki rozrywkowej. Jego hity rozkręcają imprezy od domówek po wesela. Z początkiem lutego będzie mocno zajęty świętowaniem wspaniałego wydarzenia. Gratulacje już spływają i to z całego kraju.

Zenek Martyniuk to postać, o której życiu coś więcej chcieliby wiedzieć jego fani. Ten jednak zbytnio nie wychyla się i swoją prywatność chroni na tyle, na ile to możliwe. Co jakiś czas jednak na światło dzienne wychodzą ciekawe informacje. Szczególnie głośno media transmitowały życie jego syna. Teraz sytuacja powróciła stricte do Zenka. Nic dziwnego, ponieważ świętuje on rocznicę swojego małżeństwa. Ciężko w to uwierzyć, ale Martyniuk jest z żoną Danutą szczęśliwy od dobrych trzydziestu lat!

Zenek Martyniuk obchodzi trzydziestą rocznicę

W show-biznesie naprawdę trudno o długie małżeństwo - a przynajmniej tak się wydaje. Raczej rzadko mówi się o tym, że ktoś żyje od lat z jedną żoną i, o zgrozo (!), może być ciągle w tej relacji szczęśliwy. Wszyscy ekscytują się tym, że ktoś znalazł nowego partnera lub partnerkę. Emocje budzą zauroczenia, a także problemy, które towarzyszą budowaniu nowych związków. Nikogo nie obchodzi rutyna, dojrzałość i stabilizacja. Ze schematu, którym żyje 'wielki świat', wyłamał się jednak Zenek Martyniuk. Na przekór wszystkim wybrał raz, ale dobrze i nie żałuje.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Mało osób wie jednak, jak rozpoczęła się jego relacja z żoną. Opowiedział historię o tym w swojej książce "Życie to są chwile". - Powiedziałem Danusi, że mi się podoba. Okazało się, że ja też nie byłem jej obojętny i w przerwie od występów podeszła do mnie. Zaczęliśmy rozmawiać. Po "Tulipanie" była wtedy moda na przedstawianie się nieprawdziwymi imionami. Kiedyś poznałem Cygana o imieniu Krystian i takim imieniem jej się przedstawiłem. Danusia powiedziała, że ma na imię Kinga. Najzabawniejsze jest to, iż nie byłem już wtedy anonimowy. Z drugiej strony Zenek mógł być równie dobrze czymś w rodzaju ksywki - czytamy w książce Martyniuka. O swoim zaangażowaniu i odwadze mówi dalej. - Nie odpuszczałem i mówię do babci, że musi tu mieszkać taka dziewczyna, bo osobiście ją odprowadziłem w to miejsce po zabawie. Ta do mnie, że Danusia na żadnej zabawie nie była, a jedynie na spotkaniu z koleżankami, no i wszystko się wyjaśniło - zdradza gwiazda disco polo. Teraz po latach może cieszyć się wspaniałym związkiem. Z całej Polski spływają do niego gratulacje tych szczęśliwych, trzydziestu lat małżeństwa.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Dramat Grażyny Torbickiej. Rodzinny koszmar gwiazdy
  2. Ziemiec znowu na urlopie! Nie wróci już do TVP?
  3. Ile zarabia Ronaldo? Zarobki CR7 zwalają z nóg
  4. Największy gwiazdor TVN miał romans z Anną Muchą. Właśnie opublikowano zaskakujące zdjęcie
  5. Ujawniono, ile teraz waży Katarzyna Figura! Będziecie w szoku
  Źródło: Plotek
Następny artykuł