Zenek Martyniuk jest jedną z największych gwiazd krajowej sceny disco polo, dlatego też może się cieszyć naprawdę wysokimi zarobkami. Fakt ten skusił złodziei, którzy próbowali dostać się do domu wokalisty. Co zadziwiające, na włamanie wybrali noc wesela jego syna, aby na pewno nie zastać piosenkarza w posiadłości.

Zenek Martyniuk przeżył w ostatnim czasie wiele bardzo szczęśliwych chwil. Najbardziej radosną z nich był bez wątpienia ślub, a potem także wesele jego jedynego syna, Daniela. 28-letni mężczyzna stanął bowiem przed ołtarzem z 19-letnią Eweliną Golczyńską po niecałym roku narzeczeństwa.

Przyznać trzeba, że przyjęcie po uroczystościach ślubnych zostało zorganizowane w naprawdę wystawny, ekskluzywny sposób. Na gości czekały liczne atrakcje, które zapewniły doskonałą zabawę aż do rana. Sam Zenek Martyniuk także zdecydował się wystąpić w trakcie wesela, czym bez wątpienia sprawił parze młodej wyjątkowy prezent.

Kto próbował włamać się do domu Zenka Martyniuka?

Jak się niestety okazało, kiedy gwiazdor bawił się na ślubie ukochanego syna, do jego domu próbowali się dostać włamywacze. Na szczęście nie udało im się wejść do środka, dlatego też rodzina Martyniuka uniknęła kradzieży. Wciąż nie wiadomo, co spłoszyło złodziei. O poranku na miejscu pojawiła się nawet policja, jednak nie ujawniono, co dokładnie ustalili funkcjonariusze, gdyż ich oświadczenie nie trafiło do mediów.

– Ktoś próbował włamać się do domu ojca. Uszkodzili drzwi balkonowe, zniszczyli alarm, ale nie weszli do środka i nic nie ukradli – ujawnił w rozmowie z dziennikarzami „Faktu” syn wokalisty, Daniel Martyniuk.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

13 gwiazd, które straciły fortunę [ZDJĘCIA]

Zenek Martyniuk prawie został okradziony w noc wesela syna

Jako że próba włamania do posiadłości Martyniuka ostatecznie się nie udała, poprawiny po weselu odbyły się zgodnie z planem, bez żadnych przeszkód. Fani wokalisty disco polo są jednak naprawdę wściekli. Trudno jest im zaakceptować fakt, iż ktoś chciał wykorzystać jedną z najbardziej radosnych chwil w życiu gwiazdy, aby go obrabować.

Sam Zenek Martyniuk nie skomentował jeszcze doniesień „Faktu”. Bez wątpienia przeżył jednak momenty ogromnego stresu i strachu, chociaż w czasie wesela syna powinien odczuwać jedynie radość oraz dumę. Fakt, iż nic ostatecznie nie zostało wyniesione z jego domu, bez wątpienia przyniósł jednak jemu samemu oraz całej rodzinie ogromną ulgę.

Kliknij po więcej, na pewno cię zaciekawi

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mamy nagranie z wesela syna Zenka Martyniuka! Morze alkoholu, tłumy gwiazd, co tam się nie działo!
  2. Uczestnik „Mam Talent” doprowadził do płaczu wszystkie kobiety! Jego popis przejdzie do historii
  3. Uwielbiana gwiazda TVN nie jest w stanie wstać z łóżka. Fani łączą się z nią w bólu
  4. Wjechał autem w uwielbianego gwiazdora disco polo i poważnie go zranił! Sprawa trafiła do sądu

Lubisz muzykę Zenka Martyniuka?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Nikt nie wiedział tego o Martyniuku. Tajemnice, które ukrywał latami