Zenek Martyniuk czeka na wielki moment. "Szykuje się do ślubu!"

Zenek Martyniuk czeka na wielki moment. "Szykuje się do ślubu!"

Zenek Martyniuk od lat uznawany jest za króla muzyki disco polo. Teraz przed gwiazdorem niesamowicie ważny moment. Będzie brał udział w bardzo ważnej uroczystości. Czeka na wielki moment.

Zenek Martyniuk szykuje się do ślubu swojego syna. Daniel Martyniuk zakochał się tak, jak w piosenkach jego taty i zdecydował na ten bardzo poważny krok w dorosłe życie. Zakochani ogłosili na Facebooku tę radosną wiadomość.

Zenek Martyniuk czeka na ślub syna

Jedno jest pewne, przyszła synowa Zenka może być ze swojego teścia dumna. On sam natomiast już nie może doczekać się ślubu 28-letniego Daniela. Narzeczona młodego mężczyzny niedawno ukończyła naukę w liceum i jest pasjonatką jazdy konnej. Zenek Martyniuk czasami śpiewa na weselach swoich fanów. Myślicie, że u syna też da koncert czy w tym wypadku raczej prywatny stres mu na to nie pozwoli? Na pewno będzie to moment szczególnego wzruszenia. Autor takich hitów jak "Przez twe oczy zielone", "Pragnienie miłości" czy też "Przekorny los" prywatnie od wielu lat związany jest ze swoją żoną i matką swojego jedynego syna - Danutą. Na ślubie jedynaka na pewno przypomni sobie wzruszające momenty z chwil, kiedy to on prowadził ukochaną do ołtarza. Zenek Martyniuk W taki sposób para przekazała radosną nowinę, fot. Facebook Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Piotrowicz GROZI Gersdorf? Miażdżąca odpowiedź
  2. Ogromny pożar LIDLa w Polsce! Klienci uciekli w panice
  3. Kuchciński złamał prawo! Zajmie się nim prokuratura
  4. Szukamy oprawcy, który wyrzucił skatowanego psa! Jest opis sytuacji, pomóżcie
  5. To będzie katastrofa! PKW apeluje do prezydenta Dudy
Źródło: plejada.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News