Zenek Martyniuk ostro zaszalał! "Nie patrzy na koszty"

Zenek Martyniuk ostro zaszalał! "Nie patrzy na koszty" Źródło: Fot. YouTube

Zenek Martyniuk jest największym gwiazdorem sceny disco polo, któremu od lat doskonale się powodzi. Kiedy więc jego syn ogłosił, że już w przyszłe wakacje zorganizuje jedną z najważniejszych uroczystości w swoim życiu, popularny ojciec zdecydował się naprawdę zaszaleć.

Martyniuk rozpoczął swą bajkową karierę w 1989 roku. Pomimo upływu czasu, na koncerty muzyka wciąż przybywają tysiące wiernych fanów, którzy chętnie kupują także jego kolejne płyty.

Zenek Martyniuk prywatnie

Wokalista nie może więc narzekać na problemy finansowe. Jako że dobrze mu się powodzi, zdecydował się wesprzeć ukochanego syna w organizacji wymarzonego ślubu. 29-letni Daniel oświadczył się bowiem miesiąc temu swojej ukochanej, 19-letniej Ewelinie. Rodzice narzeczonych są ponoć zachwyceni ich pomysłem o szybkim ustatkowaniu się i postanowili wesprzeć dzieci w planowaniu uroczystości.

Co robi syn Zenka Martyniuka?

- (Zenek Martyniuk - przyp. red.) powiedział Danielowi, żeby planował sobie wesele marzeń i w ogóle nie przejmował się funduszami - ujawnił informator w rozmowie z Faktem. - To ma być jego dzień i może zaprosić tyle osób, ile chce. A że mają dużą rodzinę, to zapowiada się naprawdę spora impreza. Narzeczeni myślą o ślubie w przyszłe wakacje - dodała także osoba z otoczenia rodziny muzyka. Fani Martyniuka szybko pogratulowali jego synowi poważnej decyzji o ślubie. Jednocześnie zdziwiła ich duża różnica wieku pomiędzy zakochanymi, którzy zdają się nią jednak wcale nie przejmować.

ZOBACZ TAKŻE: Dorota Wellman, Wojciechowska czy Kożuchowska: która z nich jest najcenniejsza? Będziecie w szoku

ZOBACZ TAKŻE: Dramatyczne wyznanie matki gwiazdy TVN! Zostawiła ją na starość, okropne

ZOBACZ TAKŻE: Michał Szpak nie odpuszcza! Producenci programu TVP są na niego wściekli

ZOBACZ TAKŻE: Twoje ulubione zwierzęta powiedzą Ci, co myślą o Tobie twoi znajomi. TEST

Zenek Martyniuk Fot. YouTube/Plejada Zenek Martyniuk Fot. YouTube Zenek Martyniuk Król disco polo zdetronizowany Fot. Wikimedia Commons/Piotr Morawski
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News