Znajomi o Danielu Martyniuku. Nie chciał sławy swojego ojca?

Znajomi o Danielu Martyniuku. Nie chciał sławy swojego ojca? Źródło: screen Wojciech Grodzki - dj & konferansjer

Zenek Martyniuk nie traci wiary w syna, który na początku stycznia wywołał niemały skandal. Daniel Martyniuk przeżywa trudne chwile, a sława ojca, zwanego potocznie królem polskiego disco polo, wcale mu w tym nie pomaga.

Zenek Martyniuk dopiero co wrócił z podwójnego koncertu sylwestrowego, a już musiał stanąć w obliczu rodzinnego skandalu. Światło dzienne ujrzały kulisy relacji jego syna z żoną, która padła ofiarą przemocy domowej. Młody Martyniuk wpadł też w tarapaty prawne - służby znalazły przy nim narkotyki.

Zenek Martyniuk szedł na szczyt, syn mierzył się ze sławą ojca. "Bardziej mu przeszkadzała niż pomagała"

Atmosferę afery podkręcił sam Daniel Martyniuk. Mężczyzna opublikował bardzo osobliwy wpis na Facebooku, w którym opisał kulisy związku i szybkiego ślubu z wybranką. Nie były to przyjemne słowa. Ojciec Daniela zareagował nad wyraz spokojnie. W mediach mówił, że jego syn za dwa miesiące zostanie ojcem, więc musi przepracować ten czas pod każdym względem. Mimo sporego zamieszania i krytyki, jaka spadła zarówno na Zenka jak i Daniela Martyniuka, bliscy tego ostatniego trzymają jego stronę. Dowodzi tego ostatnia publikacja serwisu Pomponik.pl - Daniel może wygląda na rozpieszczonego jedynaka, ale to ambitny i odważny facet. Jestem pewien, że pójdzie na terapię - powiedział znajomy Daniela z liceum. Jeden z bliskich powiedział zaś w czasopiśmie "Rewia", że Daniel od początku musiał zmagać się ze skutkami sławy ojca. Ów presja przyniosła mu więcej strat, niż zysków. - Sława ojca bardziej mu w życiu przeszkadza niż pomaga, bo stracił anonimowość. Żyje pod presją, ludzie mają wobec niego wielkie oczekiwania, a on wciąż szuka swojej drogi - czytamy w "Rewii".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tata zabronił, więc syn nie pójdzie do telewizji

Prasa kolorowa donosi też, że do młodego Martyniuka zaczęły coraz częściej wydzwaniać media. Czytamy o planowej wizycie w telewizji, której odmówił po braku zgody ze strony taty. - Tuż przed awanturą po raz kolejny zaproponowano mu wizytę w telewizji, ale tym razem odmówił, ponieważ tata się na to nie zgodził. Może poczuł się jak małe dziecko, któremu wszyscy mówią, co ma robić i po prostu w końcu nie wytrzymał presji? - powiedział rozmówca "Rewii". Przed synem króla disco polo bardzo trudny czas - czeka go rozprawa sądowa, na której postawiony zostanie zarzut posiadania narkotyków. Czy sąd da synowi Martyniuka szansę i odstąpi od wymierzenia kary? O tym przekonamy się już wkrótce.Najlepsze newsy dnia:

  1. Daniel Martyniuk opublikował wstydliwe dla żony zdjęcie! Cała Polska to zobaczy
  2. Daniel Martyniuk nie pozwala o sobie zapomnieć. Szokujące wpisy syna króla disco polo
  3. Gdzie mieszka Dorota Wellman? Kiedyś był to blok na warszawskim Ursynowie, a teraz…
  4. Jak wygląda córka Barbary Kurdej-Szatan? Jest niewiarygodnie podobna do mamy
  Następny artykuł