Oburzające, skandaliczne i po prostu smutne. Ktoś rozsiewa informację o "śmierci Martyniuka"

Oburzające, skandaliczne i po prostu smutne. Ktoś rozsiewa informację o "śmierci Martyniuka" Źródło: Screenshot z youtube.com/Akcent

Zenek Martyniuk w ostatnim czasie przeżywa prawdziwe dramaty. Wiele zmartwień przynosi mu szczególnie jego własny syn, który niedawno usłyszał poważny wyrok. Fani w takiej chwili powinni go wspierać. Jest jednak zupełnie inaczej. W Internecie właśnie pojawiły się oburzające fake newsy.

Zenek Martyniuk nie będzie zachwycony, gdy znajdzie w Internecie informacje o swoim prywatnym życiu. Niektórzy z kreatywnych internautów zaczęli sugerować, że artysta disco polo... nie żyje. Na ten niemądry fake news nabrały się tysiące z użytkowników Facebooka. Ten niesmaczny żart obiegł dzisiaj sieć.

Zenek Martyniuk ofiarą strasznego żartu

W ostatnim czasie na Facebooku pojawiło się wiele podobnych akcji, w których to o śmierci znanych gwiazd i celebrytów informowali anonimowi użytkownicy powszechnie nazywani jako "trolle" (inaczej użytkownicy, których celem jest wywoływanie w Internecie kontrowersji).

Tym razem ich celem stał się znany, polski "król disco polo", z którego to postanowili sobie w brutalny sposób zażartować.

Po sieci krąży właśnie post, który informuje o śmierci Zenka Martyniuka, który to rzekomo miał zginąć w wypadku samochodowym jadąc swoim sportowym autem. Oczywiście taka sytuacja nigdy się nie wydarzyła, bowiem Zenek regularnie koncertuje.

Fani są wściekli na autora głupiego żartu, który pojawił na Facebooku. Zwrócili się do niego w bardzo dosadny sposób.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Ty kretynie, są tematy, z których nie robi się żartów - stwierdza mężczyzna.

 - Dobrze, że kryjesz się za anonimowym kontem, debilu, bo jakbym wiedział, kim jesteś, to miałbyś przerąbane - grozi użytkownik Facebooka.

 - Serio? Takich dowcipów zwyczajnie się nie robi. To chore. Lecz się - czytamy komentarz internauty.

Miejmy nadzieję, że Zenek Martyniuk nie widział tego wpisu. W końcu i tak ma w tym momencie na głowie dużo zmartwień. Jego rodzina mierzy się obecnie z poważnym kryzysem. Przede wszystkim dotyczy on Daniela M., który w ostatnim czasie pojawiał się na nagłówkach gazet za sprawą swoich nieprzewidywalnych wpisów i kłótni z żoną.

  1. Bogumiła Wander ostro skomentowała słowa Woźniak-Starak. „To szczyt wszystkiego”
  2. Elżbieta Zapendowska z partnerem. Jest od niej 20 lat młodszy! „Nie trzymam go na siłę”
  3. Bohater M jak miłość umiera na nowotwór. Niewyobrażalny dramat
  4. Aktor M jak Miłość przeszedł życiową rewolucję. "Trochę się tego bałem"
  5. Zenek Martyniuk ma sobowtóra. Musicie zobaczyć, jak wygląda

Źródło: Pomponik

Następny artykuł