Ujawniono największy sekret Zenka Martyniuka! Gwiazdor przyłapany

Ujawniono największy sekret Zenka Martyniuka! Gwiazdor przyłapany

Zenek Martyniuk jest jednym z najpopularniejszych wokalistów disco polo w naszym kraju. Artysta skrywa jednak sekret, dzięki któremu na scenie zawsze wygląda elegancko. Fotoreporterzy odkryli go, gdy przyłapali piosenkarza na specjalnych zakupach.

Martyniuk od lat podbija polskie estrady, trafiając w gusta kolejnych pokoleń słuchaczy. Co ciekawe, to nie tylko muzyka sprawia, że Martyniuk niezmiennie cieszy się wzrastającą popularnością.

Zenek Martyniuk ujawnił swój sekret

Aby wyglądać na scenie dobrze i elegancko, piosenkarz zawsze ubiera się na koncerty w garnitury lub koszule. Jak sam twierdzi, robi to celowo, aby zapewne pokazać słuchaczom, że traktuje ich naprawdę poważnie. Co ciekawe, Martyniuk został ostatnio przyłapany na ekskluzywnych zakupach w Galerii Mokotów. Gwiazdor odwiedził drogie butiki, aby zaopatrzyć się w nowe estradowe stroje. Okazuje się, że Zenek nigdy nie chodzi w wyciągniętej koszulce. Ekskluzywne garnitury nosi na co dzień. Na specjalne okazje jednak zakłada idealnie skrojone i szyte na miarę kostiumy.

Luksusowe zakupy wokalisty

- Zenek mierzył m.in. marynarkę od Armaniego, koszule Hugo Bossa oraz koszulki w Lacoste. Spędził około 2 godz. na poszukiwaniu nowej garderoby - ujawnił informator z otoczenia Martyniuka w rozmowie z "Super Expressem".

KONIECZNIE PRZECZYTAJ: Kaczyński wpadnie w dziką furię! O słowach Roznerskiego mówi już cała Polska

Czy uważacie, że sekret piosenkarza rzeczywiście przynosi pożądane efekty i przynosi mu popularność? Zenek Martyniuk Fot. SE.pl Zenek Martyniuk Fot. SE.pl Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Dramat Foremniak. Prywatne życie było dla niej koszmarne
  2. Kuchenne Rewolucje przyłapane na OSZUSTWIE!? Widzowie są wściekli
  3. Wstrząsające wyznanie polskiego aktora. Nie chce już tego ukrywać
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News