Kolejne kompromitujące informacje o synu Martyniuka. Sędzia przerywa milczenie

Kolejne kompromitujące informacje o synu Martyniuka. Sędzia przerywa milczenie

Zenek Martyniuk to artysta znany chyba każdemu mieszkańcowi Polski. Swoją karierę jako muzyk disco polo rozpoczął wiele lat temu, a zarówno stare, jak i nowe przeboje wciąż towarzyszą wielu imprezom. Mimo to piosenkarz nie może w ostatnim czasie cieszyć się spokojem. Chodzi o doniesienia z kulis życia jego syna.

Zenek Martyniuk zmaga się od pewnego czasu z problemami rodzinnymi, a ich powodem jest zachowanie syna artysty, Daniela, który ma problemy z prawem. Sprawa robi się coraz poważniejsza i wszystko wskazuje na to, że będzie miała swój finał w sądzie. Danielowi M. grożą bardzo poważne konsekwencje, a w sprawie pojawiają się nowe fakty. Burza medialna ma także wpływ na wizerunek muzyka. W ostatnich dniach pojawiły się szokujące wiadomości o zachowaniu Daniela M. Zgodnie z doniesieniami, miał on nie wpuszczać do mieszkania swojej ciężarnej żony, odzywać się do niej w nieprzyzwoity sposób i zmuszać ją do stania przed wejściem do mieszkania. W sprawę zaangażowani byli również sąsiedzi, którzy również mieli narzekać na zachowanie mężczyzny. W tej sytuacji zareagować postanowiła matka, która wezwała policję. Funkcjonariusze zastali na miejscu nie tylko zrozpaczoną kobietę, ale również coś, co pogrążyło syna znanego muzyka.

Zenek Martyniuk ma problemy rodzinne

W mieszkaniu policja znalazła trzy gramy marihuany. Daniel M. stwierdził, że nie wiedział o obecności narkotyków w jego mieszkaniu, i że najprawdopodobniej zostały mu one przez kogoś podrzucone. W taki sposób próbował się wtedy bronić. Jak się okazało, nie są to jedyne problemy mężczyzny z prawem. Był on wcześniej zatrzymany za jazdę samochodem po spożywaniu alkoholu, za co otrzymał karę trzech tysięcy złotych. Syn gwiazdora disco polo postanowił zaskarżyć sędziego o nieprawomocny wyrok i wyłączyć go z postępowania. Na to jednak nie zgodził się Sąd Apelacyjny, który oddał sprawę do Sądu Okręgowego. Milczenie przerwał Ryszard Filipow, sędzia oskarżony przez Martyniuka. Stwierdził on, że taka sytuacja nie należy do nietypowych, mówiąc, że oskarżeni najczęściej nie chcą być sądzeni w pobliżu miejsca zamieszkania, chcąc w ten sposób zwiększyć swoje szanse na zwycięstwo w sali sądowej.
DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU POD GALERIĄ - Daniel M. złożył wniosek o wyłączenie wszystkich sędziów Sądu Okręgowego w Suwałkach. Wniosek po złożonych oświadczeniach sędziów został przekazany do Sądu Apelacyjnego. Sąd Apelacyjny nie uznał zasadności wniosku i zgodnie z postanowieniem z dnia 18 stycznia sprawa pana Daniela M. będzie rozpatrywana w Sądzie Okręgowym w Suwałkach. Na ten moment nie ma jeszcze dokładnej daty rozprawy, jednak jest planowana na początek marca. - w rozmowie z serwisem pudelek.pl przyznał sędzia. Zenek Martyniuk nie wie, w jaki sposób rozmawiać z synem. Muzyk chciałby, aby ten się poddał leczeniu uzależnienia i aby zajął się ciężarną żoną. Niestety, mężczyzna wciąż nie reaguje na apele rodziny. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Finansowa TAJEMNICA Krystyny Jandy wyszła na jaw. Majątek aktorki jest OGROMNY! 
  2. W PRL była największą skandalistką, otoczoną wianuszkiem mężczyzn. A jaka była NAPRAWDĘ?
  3. Zenek Martyniuk upokorzony. Król disco polo podle potraktowany przez syna
  4. Zenek Martyniuk załamany! Jego syn przekroczył wszelkie granice
  5. Zenek Martyniuk wziął szturmem USA! Zaszalał z 20 lat młodszą, śliczną modelką
  Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News