Załamani fani modlą się za Zenka Martyniuka. "Niech cały świat się przyłączy"

Załamani fani modlą się za Zenka Martyniuka. "Niech cały świat się przyłączy" Źródło: zenek martyniuk

Zenek Martyniuk zawsze mógł liczyć na wielkie wsparcie ze strony swoich fanów. Mało kto jednak się mógł spodziewać tego, że lider zespołu Akcent obecny jest także w modlitwach Polaków. Jak się okazuje, jeden z fanów muzyki disco polo codziennie modli się za zdrowie artysty i jego rodziny. Czy Martyniuk zareaguję na tak wzruszające wyznanie miłośnika swojego talentu.

Zenek Martyniuk nieprzerwanie, od ponad 20 lat, jest jedną z większych gwiazd rodzimego show-biznesu. Muzyk disco-polo dzięki swoim hitom, jak też niezapomnianym koncertom może cieszyć się rzeszą fanów, którzy nie wyobrażają sobie życia bez muzyki swojego idola. Wśród największych miłośników talentu wokalisty bez wątpienia jest pan Artur Wróbel z Ornety. Mieszkaniec małej miejscowości od poniedziałku do piątku codziennie odmawia różaniec za swojego ulubionego muzyka.

Zenek Martyniuk będzie w szoku. Artur Wróbel modli się za muzyka

Pomysł modlitw za zdrowie rodziny wokalisty zespołu Akcent powstał wtedy, kiedy na początku stycznia media obiegła informacja o skandalicznym zachowaniu syna muzyka - Daniela Martyniuka, który nie dość, że chciał rozstać się z ciężarną żoną, to jeszcze miał problem z narkotykami. Historia tak bardzo poruszyła mieszkańca Ornety, że ten wraz ze znajomymi zaczął modlić się o jak najbardziej pomyślny los swojego idola. - Tę dziesiątkę różańca świętego odmówimy w intencji Zenka Martyniuka i jego rodziny o zdrowie i potrzebne łaski - powiedział na oczach reporterów Faktu mężczyzna, zaczynając swoją modlitwę.

Czy modlitwa pomoże rodzinie Martyniuków?

O tym, jak bardzo fan zespołu Akcent przejął się losem swojego idola, niech świadczy fakt oddania, jakie przywiązuje życiu Martyniuka.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ – Codziennie o godz. 20.20 odmawiamy różaniec w intencji Zenka Martyniuka. Kto nie może przyjść do mnie, łączy się w naszym modlitewnym czuwaniu we własnym domu. Zachęcam wszystkich fanów z całej Polski, a nawet z całego świata, aby się przyłączyli do modlitwy za zdrowie Zenka i jego rodziny - mówi pan Artur Czy wstawiennictwo Boże pomoże Martyniukom ustabilizować sytuację życiową? Bez wątpienia, sam Zenek będzie poruszony, widząc, jak bliski jego i jego rodziny los są bliskie sercu fanów, którzy codziennie poświęcają chwilę, aby pomodlić się za najważniejszego na krajowej scenie artystę disco-polo.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Ujawniono, ile teraz waży Katarzyna Figura! Będziecie w szoku
  2. Największy gwiazdor TVN miał romans z Anną Muchą. Właśnie opublikowano zaskakujące zdjęcie
  3. Kinga Rusin wyjawiła zaskakujący sekret. Podjęła tę decyzję z braku pieniędzy
  4. Ma 47 lat, a jej ciało powala. Kinga Rusin pokazała zdjęcia w skąpym stroju
  5. Kinga Rusin zadała fanom proste pytanie. Nie takiej odpowiedzi oczekiwała
Następny artykuł