Zenek Martyniuk z piękną blondynką za granicą zrobili niewiarygodne rzeczy! Król jest tylko jeden, rekord za rekordem

Zenek Martyniuk z piękną blondynką za granicą zrobili niewiarygodne rzeczy! Król jest tylko jeden, rekord za rekordem Źródło: yt.com/AKCENT - Oficjalny

Zenek Martyniuk od wielu lat jest bezdyskusyjnym liderem na polskiej scenie disco polo. Od momentu, gdy również za jego sprawą ten gatunek muzyki wrócił do łask, wraz z zespołem Akcent bije kolejne rekordy. Najnowszym na to dowodem jest utwór, który bardzo szybko doceniło miliony widzów.

Zenek Martyniuk od wielu lat jest członkiem zespołu, który jest ikoną i prekursorem polskiej muzyki disco polo. Podczas długoletniej kariery stopniowo zostawali docenieni przez coraz większą liczbę osób, a tym samym ich kariera powoli się rozwijała. Teraz są niekwestionowanym liderem na scenie disco polo i zdaniem wielu osób nikt nie jest w stanie im zagrozić.

Mimo że zadebiutowali aż trzydzieści lat temu, po dziś dzień ich popularność jest wręcz niebywała. Zespół, który tworzy Zenek Martyniuk i Ryszard Warot bije kolejne rekordy w najróżniejszych kategoriach. Świadczyć może o tym najnowszy utwór, który na serwisie YouTube w ciągu zaledwie kilkudziesięciu dni obejrzało miliony internautów.

Zenek Martyniuk i Ryszard Warot biją kolejne rekordy

Na ich koncerty przychodzą tysiące ludzi. Płyty rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Są rozpoznawani na każdym rogu, a ich piosenki ogląda w Internecie miliony osób. Wielka kariera i wielkie zarobki tylko umacniają pozycję zespołu Akcent na polskiej scenie disco polo. Jednym z dowodów na to jest najnowszy utwór, opublikowany na platformie YouTube w lutym. Nosi tytuł "Ja gnam przed siebie", a w ciągu zaledwie kilkudziesięciu dni obejrzało go prawie 6,5 miliona osób.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

O rozwoju zespołu świadczy również sama aranżacja piosenki, w szczególności teledysku. Ten utwór został nakręcony w Stanach Zjednoczonych, a konkretnie w Arizonie. Jak to często bywa w przypadku disco polo, w teledysku z Zenkiem Martyniukiem wystąpiła piękna modelka. Była to Heidi Fahrenach - modelka z USA, posiadająca polskie korzenie.

Ponad sześć milionów wyświetleń to na standardy polskie niezwykle dużo - zwłaszcza w tak krótkim czasie. Jednak ta liczba rośnie w zatrważającym tempie, co również świadczy o rosnącej sympatii części Polaków do muzyki wykonywanej przez zespół Akcent. Również komentarze i oceny są bardzo pozytywne, a piosenka "Ja gnam przed siebie" nieustannie jest nagłaśniania w różnych mediach, nie tylko internetowych. Bez wątpienia, pomimo tak długiego stażu zespół, którego członkiem jest Zenek Martyniuk ma się bardzo dobrze i wszystko wskazuje, że ten stan utrzyma się jeszcze długi czas.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Torebki Michael Kors w Lidlu! Już niedługo Polki będą mogły je kupić w supercenach
  2. Życie Elżbiety Czyżewskiej było jak baśniowa opowieść. Niestety bez happy endu
  3. Sylwia Sz. udzieliła wywiadu po skandalu z Bieniukiem. "Boję się wyjść z domu"
  4. Gwiazda "Na Wspólnej" pochwaliła się ciążowym brzuchem. Gratulacje złożył sam Michał Piróg
  5. Maja Bohosiewicz szydzi z Anny Lewandowskiej. Trenerka ją wyśmiała
  6. Malutkie dziecko wypadło z trzeciego piętra. Matka była w mieszkaniu

źródło: YouTube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News