Zenek Martyniuk jest niekwestionowanym królem muzyki disco-polo. Artysta gatunku był gościem jednego z odcinków „Gwiazd Cejrowskiego”. W programie redaktor naczelny serwisu Plejada.pl Marcin Cejrowski wypytuje celebrytów o najskrytsze sekrety. Szczegóły z przeszłości popularnego wokalisty są szokujące.

Zenek Martyniuk już od 30 lat gości na scenach polskich klubów i festiwali. Wiele lat temu założył zespół Akcent, który działa do dziś. Jeden z największych przebojów grupy „Przez twe oczy zielone” cieszy się niegasnącą popularnością od lat. W serwisie YouTube nagranie zostało odtworzone już niemal 150 mln razy.

Zenek Martyniuk o swojej przeszłości

Artysta został zapytany przez dziennikarza Plejady o jego kontakty z kobietami. Zenek Martyniuk przyznał, że już od młodości cieszył się niemałą popularnością wśród płci przeciwnej. Jak sam stwierdził wynikało to z talentu muzycznego.

– No jak to chłopak z gitarą. Często tam u siebie, w małej miejscowości, na wiosce w Gredelach siadałem z gitarą na ławeczce przed domem i śpiewałem te wszystkie piosenki. Na wakacje przyjeżdżały koleżanki z Białegostoku, próbowałem zaśpiewać jakąś piosenkę i potem wieczorkiem były fajne, wspólne spotkania – opowiadał muzyk.

Faktycznie nie mógł narzekać na powodzenie u kobiet. Wiele z nich chciało go poderwać, a niektóre gotowe były spędzić z nim nawet całe życie. Jak przypomniał Cejrowski, jedna z kobiet, które w Zenku się podkochiwały, chciała nawet popełnić samobójstwo z miłości. Sam Martyniuk nie potrafił jednak odpowiedzieć na liczne zaloty. Z czego to wynikało?

– Sporo dziewczyn podkochiwało się we mnie, ale ja byłem raczej taki nieśmiały. Podchodziły dziewczyny i mówiły: Zenek, chodź, może przejdziemy się na spacer? A ja mówiłem: nie, nie mam czasu, muszę gitarę nastroić – śmieje się muzyk z absurdalności tej wymówki.

– Byłem nieśmiały i taki nieśmiały jestem do tej pory – dodaje.

Wiele osób spośród znajomych wokalisty potwierdza tę wersję. Faktycznie Zenek Martyniuk jest podobno bardzo spokojny i nieśmiały. Nie obnosi się ze swoją sławą i pieniędzmi. Dopiero na scenie staje się prawdziwą bestią, co – nie należy się dziwić – wzbudza szał wśród licznych kobiet.

PRZECZYTAJ: Chamskie zachowanie gwiazdora disco polo! Fani mu tego nie wybaczą

PRZECZYTAJ: Kiedyś był najjaśniejszą gwiazdą disco polo. Dziś trafił na ulice, nie ma nic

PRZECZYTAJ: Gwiazdor disco polo uzależniony. „Chyba umrę na scenie”

PRZECZYTAJ: Myśleliście, że smoki nie istnieją? Myliliście się!

Zenek Martyniuk
fot. Instagram
Zenek Martyniuk
Fot. YouTube/Plejada
Instagram.com/@zenon_martyniuk_fanpage

15 znanych par, które przetrwały próbę czasu [ZDJĘCIA]


Komunistyczna gwiazda? Internauci OSTRO o Gersdorf i jej obrońcach! [MEMY]