Martyniuk zwierza się ze swojej przeszłości. Trudno w to uwierzyć

Martyniuk zwierza się ze swojej przeszłości. Trudno w to uwierzyć

Zenek Martyniuk jest niekwestionowanym królem muzyki disco-polo. Artysta gatunku był gościem jednego z odcinków "Gwiazd Cejrowskiego". W programie redaktor naczelny serwisu Plejada.pl Marcin Cejrowski wypytuje celebrytów o najskrytsze sekrety. Szczegóły z przeszłości popularnego wokalisty są szokujące.

Zenek Martyniuk już od 30 lat gości na scenach polskich klubów i festiwali. Wiele lat temu założył zespół Akcent, który działa do dziś. Jeden z największych przebojów grupy "Przez twe oczy zielone" cieszy się niegasnącą popularnością od lat. W serwisie YouTube nagranie zostało odtworzone już niemal 150 mln razy.

Zenek Martyniuk o swojej przeszłości

Artysta został zapytany przez dziennikarza Plejady o jego kontakty z kobietami. Zenek Martyniuk przyznał, że już od młodości cieszył się niemałą popularnością wśród płci przeciwnej. Jak sam stwierdził wynikało to z talentu muzycznego. - No jak to chłopak z gitarą. Często tam u siebie, w małej miejscowości, na wiosce w Gredelach siadałem z gitarą na ławeczce przed domem i śpiewałem te wszystkie piosenki. Na wakacje przyjeżdżały koleżanki z Białegostoku, próbowałem zaśpiewać jakąś piosenkę i potem wieczorkiem były fajne, wspólne spotkania - opowiadał muzyk. Faktycznie nie mógł narzekać na powodzenie u kobiet. Wiele z nich chciało go poderwać, a niektóre gotowe były spędzić z nim nawet całe życie. Jak przypomniał Cejrowski, jedna z kobiet, które w Zenku się podkochiwały, chciała nawet popełnić samobójstwo z miłości. Sam Martyniuk nie potrafił jednak odpowiedzieć na liczne zaloty. Z czego to wynikało? - Sporo dziewczyn podkochiwało się we mnie, ale ja byłem raczej taki nieśmiały. Podchodziły dziewczyny i mówiły: Zenek, chodź, może przejdziemy się na spacer? A ja mówiłem: nie, nie mam czasu, muszę gitarę nastroić - śmieje się muzyk z absurdalności tej wymówki. - Byłem nieśmiały i taki nieśmiały jestem do tej pory - dodaje. Wiele osób spośród znajomych wokalisty potwierdza tę wersję. Faktycznie Zenek Martyniuk jest podobno bardzo spokojny i nieśmiały. Nie obnosi się ze swoją sławą i pieniędzmi. Dopiero na scenie staje się prawdziwą bestią, co - nie należy się dziwić - wzbudza szał wśród licznych kobiet.

PRZECZYTAJ: Chamskie zachowanie gwiazdora disco polo! Fani mu tego nie wybaczą

PRZECZYTAJ: Kiedyś był najjaśniejszą gwiazdą disco polo. Dziś trafił na ulice, nie ma nic

PRZECZYTAJ: Gwiazdor disco polo uzależniony. "Chyba umrę na scenie"

PRZECZYTAJ: Myśleliście, że smoki nie istnieją? Myliliście się!

Zenek Martyniuk fot. Instagram Zenek Martyniuk Fot. YouTube/Plejada Instagram.com/@zenon_martyniuk_fanpage
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News