Przedziwne wyznanie Zenka Martyniuka. Wyjawił, co ludzie robią na weselach na jego widok

Przedziwne wyznanie Zenka Martyniuka. Wyjawił, co ludzie robią na weselach na jego widok

Zenek Martyniuk podzielił się w wywiadzie dość szokującym wyznaniem. Opowiedział reporterom o atmosferze, która towarzyszy ślubom, na których występuje.

Zenek Martyniuk opowiedział w jaki sposób para młoda, a także zgromadzeni na weselu goście reagują, gdy ten nagle wychodzi na scenę i zaczyna śpiewać. Tak dziwnego wyznania ze strony muzyka jeszcze nie było.

Zenek Martyniuk o ślubach, na których gra: "ludzie płaczą"

Zenek Martyniuk to "król disco polo", którego hity znają wszyscy Polacy. Nic więc dziwnego, że utwory popularnego muzyka odtwarzane są także w trakcie wesel. Niemal na każdej takiej uroczystości możemy usłyszeć "Przez twe oczy zielone" czy "Przekorny los" śpiewane przez wynajętą na tę okoliczność kapelę.

Nie trzeba jednak ograniczać się tylko do dj'a odtwarzającego hity Zenka, ani też do wspomnianego zespołu weselnego, bowiem istnieje także możliwość wynajęcia samego "króla disco polo", który za opłatą zjawi się na naszym weselu i zagra hity, które z pewnością rozkręcą imprezę.

Ponoć tak właśnie się dzieje, bowiem, jak zdradza sam artysta w rozmowie z "FAKT24", gdy tylko pokazuje się na scenie, tłum zaczyna szaleć. Często pojawiają się także inne, równie zaskakujące reakcje.

 - Zagrałem już trochę tych wesel w swojej karierze. Ludzie na mój widok się wzruszają - mówi w rozmowie z tabloidem.

Ponoć właśnie w taki sposób reagują na występ młodzi, a także reszta zgromadzonych. Jego obecność na weselu wzbudza ogromne emocje.

 -(...) Jak się w końcu pojawiam, to nikt nie może uwierzyć, że to ja - wyznaje w rozmowie z portalem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ile kosztuje wynajęcie Zenka na wesele?

Ponoć za występ Zenka trzeba słono zapłacić. Nic dziwnego, w końcu jest on topowym artystą, którego zna cała Polska. Może więc on wyznaczyć naprawdę wysoką cenę za swój koncert.

Za kilka utworów Zenka, którymi ten uraczy naszą ceremonię, zapłacić będziemy musieli około 30 tys. złotych. Jest to więc kwota, na którą niewielu może sobie pozwolić. Większość polskich wesel zamyka się przecież w kosztach do 20 tys. złotych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. To, co zrobiła Marta Kaczyńska po porodzie przekroczyło wszelkie ludzkie granice! Niewiele Polek zdobyłoby się na coś takiego. Będziecie w szoku!
  2. Aleksandra Kwaśniewska z mężem. Gwiazda pokazała romantyczne zdjęcia z muzykiem
  3. TVP podało pilne informacje! Polscy sportowcy zmarli podczas wyścigu
  4. Brytyjczycy wściekli na Meghan Markle po porodzie. Jej decyzja dla wielu jest nie do pomyslenia
  5. Z ostatniej chwili: Samolot pasażerski podchodził do lądowania. Nagle okazało się, że nie działają koła
  6. Wiatr 80 km/h uderzy w Polskę! Potężne burze i alerty IMGW już dzisiaj

Źródło: FAKT24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News