Zenek Martyniuk urządził już pokój dla wnuczki! Widok zapiera dech w piersiach

Zenek Martyniuk urządził już pokój dla wnuczki! Widok zapiera dech w piersiach

Zenek Martyniuk przygotowuje się właśnie do roli dziadka. Według doniesień medialnych uwielbiany muzyk disco-polo właśnie jest w trakcie tworzenia pokoju dla wnuczki. O swoim pomyśle wokalista zespołu Akcent poinformował jeden z tabloidów. Okazuje się, że córeczka syna wokalisty będzie wychowywać się w prawdziwie komfortowych warunkach.

Zenek Martyniuk nie próżnuje i znów ma ręce pełnej roboty. Pomimo tego, że rok 2018 należał do bardzo pracowitych w życiu wokalisty, a muzyk wystąpił aż na dwóch zabawach sylwestrowych, to od razu wziął się do kolejnej pracy. Tym razem urządza pokoik dla swojej wnuczki, która już za kilka miesięcy pojawi się na tym świecie. Dumny, przyszły dziadek z radością wynikiem swoich starań pochwalił się w rozmowie z tygodnikiem Rewia.

Zenek Martyniuk stara się dla wnuczki. Piękny pokoik autorstwa muzyka

Z racji wielkiej zasobności swojego portfela, Zenek Martyniuk nigdy nie żałował pieniędzy na swoich bliskich. Ostatnio media donosiły o wielkim weselu, które to muzyk wyprawił dla swojego syna. Uroczystość miała pochłonąć grube tysiące złotych, a tabloidy prześcigały się w wyliczaniu atrakcji, jakie czekały gości potomka lidera zespołu Akcent. Teraz dobroduszny Martyniuk także zdecydował się zainwestować w swoją rodzinę. Tym razem na hojne przyjęcie ze strony wokalisty będzie mogła czekać jego wnuczka, która już za 2 miesiące powinna pojawić się na świecie. Wokalista przygotował jej pokoik, jaki jest marzeniem wszystkich rodziców na świecie.

Czy gest muzyka uratuje relacje rodzinne?

Dużo mówiło się ostatnio o problemach rodzinnych, z jakimi zmagał się Martyniuk i jego syn. Potomek legendy polskiego disco-polo miał w atmosferze skandalu obyczajowego wyrzucić z domu swoją ciężarną żonę. W sprawie interweniował sam muzyk disco-polo, który przywołał mężczyznę do porządku. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ: [view-gallery id=330301] Możliwe, że gest Martyniuka spowodowany jest problemami, z jakimi zmaga się jego rodzina. Czy gest legendy polskiej sceny załagodzi spory i pogodzi małżeństwo, które niebawem stanie się rodzicami i będzie musiało wychować dziewczynkę imieniem Noemi? Te, jak też inne wątpliwości rozwikłane zostaną już w przeciągu nadchodzących miesięcy. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Agnieszka Chylińska jest jak… szampon? Dziwne komentarze na profilu wokalistki
  2. Chylińska nie ma dla niej litości! Zmiażdżyła ją przed kamerami
  3. Na co chorowała Kora? Artystka zmagała się z przerażającą chorobą
  4. Ile zarabia Beata Tyszkiewicz? To strasznie smutne, jaką ma emeryturę
  5. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News