Wielkie pojednanie w rodzinie Martyniuków. Zenek o synu: "Dobry, ale zbuntowany"

Wielkie pojednanie w rodzinie Martyniuków. Zenek o synu: "Dobry, ale zbuntowany" Źródło: youtube.com/akcent

Zenek Martyniuk pogodził się ze swoim synem. Historia rodzinnej kłótni, sięgająca grudnia zeszłego roku zdaje się dążyć ku końcowi. Przyczyną wzruszającego pojednania jest wielkie szczęście, jakie spotkało rodzinę artystów.

Zenek Martyniuk w ciągu ostatnich tygodni nie mógł mówić o najlepszych relacjach w swojej rodzinie. Mimo że gwiazdor disco polo spodziewał się przyjścia na świat wnuczki, to odbywało się to w wyjątkowo niekomfortowej atmosferze. Kłótnia, jaka wybuchła między nim a synem była opisywana przez media w całej Polsce, a z tygodnia na tydzień na światło dzienne wychodziły nowe, bulwersujące fakty w całej sprawie. Na szczęście, ten ciężki czas przechodzi do przeszłości.

Zenek Martyniuk dochodzi do porozumienia z synem

Wokalista zespołu Akcent w otwartym konflikcie ze swoim synem pozostawał od czasu, kiedy Daniel Martyniuk po karczemnej, domowej awanturze opuścił dom rodzinny, a wezwana na miejsce kłótni policja znalazła przy mężczyźnie narkotyki. Syn legendy polskiej sceny zdecydował się nawet opuścić swoją żonę Ewelinę i zamieszkać w Warszawie. Jak sam wyznał, jego problemy z matką dziecka wynikały z powodu postawy jej matki, z którą widocznie nie potrafił się dogadać.

- Jak zwykle wszystko nie pasuje, jak zwykle doprowadziła do kłótni. Może ktoś jej coś przetłumaczy w końcu? – żalił się Daniel Martyniuk na swoich social mediach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziecko odmieniło rodzinę Martyniuków

Wokalista Akcentu wyznał, że do pojednania mogłoby wcale nie dojść, gdyby nie narodziny małej Laury, która na nowo połączyła zwaśnione strony. To właśnie mała dziewczynka sprawiła, że Daniel Martyniuk zaprzestał z ekstrawaganckimi zachowaniami i postanowił pogodzić się z ojcem i z żoną.

- Odkąd Laura pojawiła się na świecie, wszystko znów zaczęło się dobrze układać. Cieszę się, że młodzi doszli do porozumienia. Wierzę, że przed nimi wiele wspólnych lat w szczęściu. Daniel pewne rzeczy przemyślał i zrozumiał. Bardzo się stara odbudować relacje. To dobry, choć trochę zbuntowany chłopak - powiedział Zenek w wywiadzie z SuperExpressem.

Dziadek Laury zapewnia, że pomoże swojemu synowi w wychowaniu dziecka i że postara się być najlepszym dziadkiem na świecie.

- Jestem pewien, że będę ją rozpieszczał - mówi artysta.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lubiana aktorka z "M jak Miłość" straciła córkę. Młoda dziewczyna zmarła w męczarniach na raka
  2. MAKABRYCZNE morderstwo! Trójka maturzystów brutalnie zamordowała 22-latkę. Po wszystkim poszli na pizzę
  3. Śmieszne czy żałosne? Kaczyńska, która nigdy nie musiała pracować o strajku nauczycieli
  4. Prognoza pogody na święta może Was zaskoczyć. Nie mamy dobrych informacji
  5. Tadeusz Rydzyk pogrąża się w programie na żywo. Po tym jego "fani" oprzytomnieją?
  6. Jednym ciosem znokautowała mężczyznę na wizji. Szok w programie Kuby Wojewódzkiego

Źródło: Kozaczek

Następny artykuł