Zenek Martyniuk wyprawił niedawno wesele swojego syna, o którym było naprawdę głośno. Kosztowne ceremonia i wesele robiły wrażenie, a para młoda nie mogła narzekać na brak atrakcji. Teraz nowożeńcy wybierają się w podróż poślubną, która bajkowością dorówna ich zaślubinom.

Zenek Martyniuk na nową drogę życia Daniela Martyniuka nie szczędził pieniędzy. Początkowo mówiono, że zabawa kosztowała 250 tys. złotych. Dziś omawiana kwota sięga już miliona!

„Król disco polo” nie patyczkował się więc, kiedy przyszło do spełnienia ojcowskiego obowiązku. Oprócz tego wraz z żoną podarował synowi i jego małżonce wartego 450 tys. złotych Mercedesa.

Również zaproszeni weselnicy nie szczędzili grosza, by Daniel i Ewelina zaczęli wspólne życie z przytupem. Media podają, że do kopert nie wkładano nie mniej niż dwa tysiące złotych, a łączna suma podarków wyniosła ponad 300 tys. złotych. Młodzi mają zamiar spożytkować te pieniądze na przypieczętowanie swojego związku.

Zenek Martyniuk zorganizował wesele, a goście podróż poślubną

Daniel Martyniuk i jego ukochana 300 tys. złotych od gości wydadzą na podróż poślubną, która będzie niemałym przedsięwzięciem. Oboje mają zamiar udać się na archipelag Czagos wchodzący w skład Brytyjskiego Terytorium Oceanu Indyjskiego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

10 najgłośniejszych wojen polskich gwiazd [ZDJĘCIA]

Mają zamiar dotrzeć tam jachtem, wypożyczonym na Malediwach. Dla syna Zenka Martyniuka, absolwenta Akademii Morskiej w Gdyni i doświadczonego nawigatora statków handlowych nie powinno to stanowić żadnego problemu.

– Popłyniemy tam z Malediwów. Będę kapitanem i nikogo więcej nie zabierzemy. Tylko ja i ona. Pójdą na to pieniądze, które dostaliśmy na weselu – wyznał pan młody w rozmowie z „Faktem”.

Zanim jednak udadzą się do Azji, polecą do Ameryki Południowej, gdzie ich pobyt i podróż sfinansuje ojciec panny młodej przedsiębiorca i milioner Arkadiusz Golczyński. Mężczyzna wraz z żoną Bogumiłą posiada 390 hektarów ziemi, na których zlokalizowana jest lukratywna ferma drobiu. Oprócz tego małżeństwo prowadzi firmę zajmującą się produkowaniem wyrobów betonowych.

Ciąża może okazać się przeszkodą

Plan brzmi naprawdę doskonale. Rajskie wakacje na gorących wodach oceanu marzą się każdemu. Czy jednak na pewno dojdzie do rejsu?

Przeszkodą może być ciąża, w którą 19-letnia Ewelina zaszła już kilka miesięcy przed ślubem. Wiemy, że suknia, którą kilka dni temu założyła, by wypowiedzieć sakramentalne „tak” była uszyta tak, by ukryć jej błogosławiony stan. Daniel Martyniuk w rozmowie z mediami zarzeka się jednak, że do podróży dojdzie i uspokaja: „z wyprawy poślubnej jednak na pewno nie zrezygnujemy”.

Kliknij po więcej, na pewno cię zaciekawi

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Fani Mariusza Pudzianowskiego są zasmuceni. Długo go już nie zobaczą
  2. Burza dekady po odcinku popularnego show TVN! „To niesmaczne!”
  3. Wyłudził miliony od NFZ! Grozi mu dziesięć lat więzienia

Lubisz muzykę Zenka Martyniuka?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Ile NAPRAWDĘ zarabiają gwiazdy disco polo? Astronomiczne kwoty [RANKING]

źródło: jastrzabpost.pl/gala.pl

Zobacz również