Zenek Martyniuk właśnie wbił całą Polskę w ziemię. Lewandowskiego zamurowało

Zenek Martyniuk właśnie wbił całą Polskę w ziemię. Lewandowskiego zamurowało

Zenek Martyniuk jest od lat niekwestionowanym królem disco polo. Nasi piłkarze już wcześniej śpiewali jego hit w szatni po meczu. Teraz Lewandowskiego i całą kadrę zamurowało, bo okazało się, że w efekcie Zenek Martyniuk... nagrał całą piosenkę

Mundial nie zaczął się dla Polaków najlepiej. Mieliśmy wielkie nadzieje co do tego, że nasi piłkarze dadzą nam ogrom radości, niestety, zamiast tego na początku otrzymaliśmy przegraną. Reprezentacja Polski musi poradzić sobie z falą krytyki. Tym bardziej ciekawe jest, jak zareagują na kolejny hit Zenka Martyniuka.

Zenek Martyniuk gotowy na mundial

Po jednym z ważnych, wygranych meczy w szatki piłkarze śpiewali na całe gardło hit "Przez twe oczy zielone". Najwyraźniej Zenek Martyniuk poczuł, że reprezentacja Polski w piłce nożnej go szanuje i postanowił to wykorzystać. Zespół Akcent, którego Martyniuk jest liderem, nagrał swój hit na mundial. Piosenka nosi tytuł "Przez emocje oszalałem" i wyraźnie nawiązuje do wcześniejszego, pamiętnego hitu. Teledysk do piosenki cieszy się w sieci ogromną popularnością. Martyniuk najwyraźniej nie boi się eksperymentów. W teledysku widzimy go w wydaniu bardzo sportowym. Ciekawe, czy tym razem, kiedy uda nam się wygrać na mundialu, kadra Nawałki ponownie zanuci hit króla disco polo. Na pewno by się z tego bardzo cieszył.ZOBACZ TAKŻE: Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Skandal! Mamy dowód: To przez SĘDZIEGO straciliśmy gola
  2. Niesamowita tajemnica Jana Pawła II. Nikt o tym nie wiedział przez lata
  3. Andrzej Duda zapadł się pod ziemię ze wstydu. Przypomnieli mu „głupie” słowa
  4. Co się dzieje?! Nawałka odwołuje wszystko, Lewandowski NIE wpuszczony na trening
  5. Polska prześliczna dziennikarka wyleciała z hukiem za ŻENUJĄCE słowa podczas mundialu
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News