Zenek Martyniuk okłamał żonę. "Problemy trzeba rozwiązywać we dwoje"

Zenek Martyniuk okłamał żonę. "Problemy trzeba rozwiązywać we dwoje" Źródło: youtube.pl/disco-polo.info

Zenek Martyniuk i jego żona wydają się idealnie dobraną, zgodną parą. Tym bardziej może dziwić fakt, że słynny muzyk oszukał swoją ukochaną Danusię. Czy mimo to uda im się pokonać wszystkie problemy?

Zenek Martyniuk i jego wybranka, Danusia, są parą od 30 lat. Wiele razem przeszli i pokonali wiele przeciwności losu: ogromna fala popularności, ciągła obecność paparazzi i ostatnie nieporozumienia z Danielem Martyniukiem. Mimo tych problemów i upływu lat nadal są w sobie bardzo zakochani, a ich miłości nie zaszkodziło nawet ogromne kłamstwo muzyka.

Wszystko przez kłamstwo

Zenek i Danusia po raz pierwszy spotkali się podczas majówki w Grabowcu. Muzyk występował wtedy na koncercie, a przyszła żona Martyniuka chciała zrelaksować i zabawić. Kiedy zaczęli za sobą rozmawiać, przedstawili się fałszywymi imionami. Zenek Martyniuk dał się poznać jako Krystian, a Danusia podała imię Kinga. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM Spotkanie przebiegało w bardzo pomyślnej atmosferze i na następny dzień Zenek Martyniuk postanowił odwiedzić "Kingę". Drzwi otworzyła mu babcia, która nie wiedziała o kłamstwie wnuczki i tłumaczyła przyszłemu królowi disco polo, że żadna Kinga tutaj nie mieszka. Na szczęście nieporozumienie udało się szybko wyjaśnić. Para umówiła się randkę, a w 1989 roku wzięli ślub. Wesele było huczne - podobno bawiło się na nim aż 250 osób.

Zenek Martyniuk i jego recepta na udany związek

W dzisiejszych czasach tak długi związek, jak małżeństwo Zenka i Danusi, rzadko się zdarza.  Co więcej, para jest bardzo szczęśliwa. oczywiście, im też zdarzają się sprzeczki i nieporozumienia, potrafią sobie jednak poradzić jak mało kto. - Żadne z nas nigdy nie pomyślało o rozwodzie. Problemy trzeba rozwiązywać we dwoje, a nie oddzielać wszystko grubą kreską i szukać szczęścia Bóg wie gdzie. Kiedyś częściej się kłóciliśmy, ale teraz jest naprawdę dobrze. Jesteśmy ze sobą bardzo szczęśliwi - wyznał Zenek Martyniuk w rozmowie z "Super Expressem". - Zenek jest wspaniałym mężem i moim najlepszym przyjacielem. Można na niego liczyć w każdej sytuacji. Mamy do siebie ogromne zaufanie - dodaje Danusia. Cierpliwość i wspólne szukanie rozwiązania problemu to główne założenia w małżeństwie tej szczególnej pary. Być może rada Zenka Martyniuka okaże się przydatna dla par o krótszym stażu i świeżo upieczonych małżonków. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. SZOKUJĄCY sekret Huberta Urbańskiego! Chodzi o jego rodzinę, Polacy będą W SZOKU!
  2. Fani NIE MOGĄ UWIERZYĆ. Ujawniono tożsamość matki Barbary Kurdej-Szatan!
  3. Co się dzieje z Markowskim? Żyje jak XVI-wieczny chłop
  4. Dorota Szelągowska da niezapomniane show. Remont kuchni Gesslera żywo zaciekawił fanów
  5. Gwiazda TVP kieruje się dietą pochodzącą z Biblii. Wygląda niesamowicie
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News