Fani Zenka Martyniuka we łzach! Napływają smutne informacje

Fani Zenka Martyniuka we łzach! Napływają smutne informacje

Zenek Martyniuk jest niekwestionowanym gwiazdorem muzyki disco polo, który zawsze może liczyć na ogromne zainteresowanie publiczności swoimi koncertami. Jak się właśnie niestety okazało, jeden z występów zespołu Akcent został niespodziewanie odwołany. Co ciekawe, powszechnie ogłoszono już oficjalny powód tej decyzji, który wywołał spore kontrowersje.

Zenek Martyniuk znalazł się niespodziewanie w samym centrum gigantycznej afery obyczajowej. Jego syn, który kilka miesięcy temu wziął ślub ze swoją ukochaną, dziś spotyka się z gigantyczną krytyką ze strony opinii publicznej. Daniel M. miał bowiem wdać się w niemałą awanturę z ciężarną żoną, podczas której nie chciał wpuścić jej do domu, gdzie wspólnie mieszkali. Ostatecznie na miejscu musiała interweniować policja. Osobą odpowiedzialną za jej wezwanie okazała się ponoć pani Danuta Martyniuk, gdyż zachowanie syna naprawdę ją przeraziło i nie była w stanie sobie z nim poradzić.

Jaki jest powód komplikacji zawodowych Zenka Martyniuka? Fani są zasmuceni

W obliczu tego skandalu stanowisko zająć musiał także sam Zenek. Gwiazdor disco polo przyznał, że być może zbyt pobłażliwie wychował syna, znacząco go rozpuszczając. Podobne metody miały więc ostatecznie przełożyć się na jego nieodpowiedzialne decyzje podejmowane już w dorosłym życiu. Kiedy zatem niespodziewanie ogłoszono, że planowany z ogromnym rozmachem jubileuszowy koncert zespołu Akcent w Pile wcale się nie odbędzie, publiczność szybko skojarzyła ze sobą dwie przykre sprawy. W oficjalnym komunikacie przekazano jednak, że przyczyną anulowania wydarzenia były jedynie problemy techniczne, na które napotkali organizatorzy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zenek Martyniuk nie wystąpi w Pile, koncert został odwołany

Fani Zenka Martyniuka są naprawdę zawiedzeni faktem, iż nie zobaczą swojego ulubieńca na żywo. Warto zaznaczyć, że tego dnia gościnnie na scenie miały pojawić się także zespoły Boys oraz Top Girl. Wszyscy mieszkańcy Piły i okolic, którzy 1 lutego 2019 roku planowali wziąć udział w wyjątkowym koncercie, odzyskają oczywiście pieniądze wydane na bilety.   Nie oznacza to jednak, że słuchacze czują się w pełni usatysfakcjonowani. Większość z nich martwi się o Zenka Martyniuka oraz jego rodzinę, która zdaje się przechodzić naprawdę ogromny kryzys. Wszyscy mają więc zgodnie nadzieję, że to nie kłopoty domowe, a techniczne realnie przesądziły o odwołaniu jubileuszowego koncertu zespołu Akcent w Pile. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Ile ma lat Omenaa Mensah? Zemdlejecie z wrażenia! 
  2. Zarobki Katarzyny Dowbor są SZOKUJĄCE. Wprawią was w osłupienie!
  3. Dramat Katarzyny Figury. Jej córka poinformowała ją o swoich planach
  4. Dwa krwiaki, wylew, rozłupana czaszka. Słynny aktor kultowego serialu TVN miał straszny wypadek
  5. Dlaczego Chylińska to powiedziała? Wielki wstyd, nawet jej fani są zniesmaczeni
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News