Zenek Martyniuk odchodzi od zmysłów. Jego żona ma już dość

Zenek Martyniuk odchodzi od zmysłów. Jego żona ma już dość Źródło: youtube.com/Plejada

Zenek Martyniuk, pomimo pogodzenia się z synem nadal ma widoczne obawy co do najbliższej przyszłości. Widać, że gwiazdorowi disco polo ostatnie tygodnie mocno dały się we znaki. Jednak w przeciwieństwie do swojej żony, rzadko zabiera głos w tej sprawie.

Zenek Martyniuk zdecydowanie nie będzie najlepiej wspominał początków bieżącego roku. Głośny skandal w jego rodzinie odbił się szerokim echem w mediach nie odbił się na wizerunku muzyka i zespołu Akcent, gdyż fani doskonale rozumieją, że nie może on odpowiadać za czyny syna. Jednak jak dla każdego ojca, sytuacja gdy dziecko zachowuje się w tak nieodpowiedzialny sposób i nikt nie może do niego dotrzeć, musi być podwójnie trudna.

Niedawno pojawiła się informacja o tym, że gwiazdor disco polo pogodził się ostatecznie z synem, ukazało się nawet nagranie wspólnie spędzonych chwil. Jednak cała ta sytuacja nie mogła ostać się bez żadnego śladu i fani podejrzewają, że Zenek dalej przejmuje się tym bardziej niż się wydaje. Jednak on stara się to tłumić, w przeciwieństwie do swojej żony, która otwarcie przyznaje, jak bardzo całe zdarzenie wpłynęło na ich rodzinę. Sama ma już tego dość.

Danuta Martyniuk o problemach rodzinnych

Kryzys został zażegnany, rodzina znów jest w komplecie i szykuje się do chrztu małej Laury. Sakrament ma zostać udzielony już w Wielkanoc. Dziadkowie Laury mają ogromną nadzieję, że pojawienie się dziecka sprawi, że cała rodzina zbliży się do siebie.

W rozmowie z "Na żywo" Danuta Martyniuk ciepło mówi o wnuczce, lecz ubolewa nad tym, że jej syn nie widział swojej córki odkąd ta wyszła ze szpitala:

 - Ale cieszy się z Laury. Ewelina codziennie przysyła jemu i nam zdjęcia malutkiej. Nie wiem, czy będzie miał odwagę przewinąć niemowlę i zająć się nim, ale może z czasem do tego dojrzeje (...) Mamy nadzieję, że pogodzi się z Eweliną i znów zamieszkają razem. Może w końcu zdecyduje się na terapię. To by było najlepsze rozwiązanie - powiedziała, cytowana przez portal Pomponik.pl.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zenek Martyniuk: problemy z synem

Ekscesy syna Zenka odbiły się bardzo mocno w mediach. Wszystko jednak skończyło się dużo łagodniej niż mogło i koniec końców zapadł jedynie wyrok grzywny 3 tysięcy złotych i zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na trzy lata. Spowodowane to jest jazdą z stanie nietrzeźwości, która miała miejsce w czerwcu zeszłego roku.

Mimo wszystko Zenek i Danuta Martyniuk wierzą w syna, mimo że nie są dla niego jednakowo wyrozumiali.

- To dobry chłopak - stwierdza żona "króla disco polo".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Syn Anna Seniuk to przystojny i bardzo znany aktor. Na pewno go znacie!
  2. Kim jest mąż Edyty Herbuś? Można się bardzo zdziwić
  3. Jolanta Kwaśniewska na nieznanym zdjęciu z młodości. Jest nie do poznania
  4. Żona Wiśniewskiego właśnie zadziwiła wszystkich. "Zrobi wszystko, żeby odzyskać Michała"
  5. Najbardziej dramatyczna sprawa w karierze Elżbiety Jaworowicz. Miała łzy w oczach

źródło: Pomponik

Następny artykuł