Zenek Martyniuk jest jedną z największych gwiazd disco polo. Nie bez powodu jest nazywany królem tego gatunku, jednak teraz muzyk zdecydował się na poważne zmiany. Jak sam przyznał, nie ma już sił.

Zenek Martyniuk od wielu lat króluje na muzycznej scenie disco polo. Cały gatunek przechodzi teraz przez drugą młodość i Zenek wraz ze swoim zespołem Akcent nie są wyjątkami. Muzyk jest wprost rozchwytywany, przez co nie może narzekać na brak propozycji koncertowych. Doszło nawet do tego, że Martyniuk potrafił dać kilka koncertów jednego dnia w zupełnie innych miastach. Niestety, taki wysiłek zawsze odbija się negatywnie na muzykach, przez co Zenek był zmuszony przedsięwziąć drastyczne środki.

Zenek Martyniuk nie ma już sił

3 koncerty w różnych miastach jednego dnia. Tak właśnie od dłuższego czasu wygląda codzienność dla członków zespołu Akcent. Zenek Martyniuk podczas jednego z wywiadów przyznał, że jest już bardzo zmęczony tak napiętym planem dnia.

– Ostatnio zaczęliśmy rozplanowywać koncerty tak, żeby było nam bardziej komfortowo. Teraz z reguły gramy jeden koncert dziennie. Nie mam już siły, by grać trzy razy w różnych miejscach w ciągu jednego dnia – mówił Zenek Martyniuk.

Nie jest to jednak jedyna zmiana, jaka czeka króla disco polo. Wiadome jest nie od dziś, że życie muzyków, zwłaszcza w trasie i przed koncertami umilane jest wieloma używkami. Oczywiście najpopularniejszą jest alkohol, który jest obecny niemalże na każdym występie wielu muzyków. Również Martyniuk przed swoimi występami raczył się różnymi trunkami, jednak to już przeszłość.

– Kiedyś zawsze jakieś piwo się wypijało, symboliczną lampkę szampana i nie było z tym problemu. Teraz już tak nie jest – dodaje muzyk.

Fani Martyniuka są załamani ogłoszeniem swojego ulubieńca. Wszyscy chcieliby jak najczęściej mieć możliwość słuchania na żywo swojego ulubionego wykonawcy. Jednak tak nagły wzrost popularności Martyniuka musiał wymóc na muzyku pewne limity. Trzeba pamiętać, że wciąż mówimy o człowieku, który musi kiedyś odpocząć i naładować baterie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Martyna Wojciechowska walczy o zdrowie swojej córki! To wyścig z czasem
  2. To się źle skończy. Największe telewizje razem poniżyły królewską rodzinę
  3. Hanna Lis znowu naraziła się fanom! „Zmień chłopa, wleje ci się więcej rozumu do tępego łba”

Nikt nie wiedział tego o Martyniuku. Tajemnice, które ukrywał latami


Nikt nie wiedział tego o Martyniuku. Tajemnice, które ukrywał latami

źródło: radiozet.pl

Zobacz również

Redaktor portalu Pikio.pl. Absolwent ratownictwa medycznego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Człowiek ciekawy świata, komentujący to, co go otacza.