Zenek Martyniuk bardzo nie lubi TEGO robić. Żona musi go zmuszać

Zenek Martyniuk bardzo nie lubi TEGO robić. Żona musi go zmuszać Źródło: Fot. TVN

Zenek Martyniuk to niezaprzeczalny król polskiego disco polo. Mężczyzna od wielu lat porywa Polaków, a ci, mimo ogromnego spectrum twórców tego typu muzyki, są mu wierni. Muzyka zespołu Akcent pojawia się nie tylko na przaśnych imprezach, ale nawet na domówkach oraz weselach. Jak się okazuje, nie wszystko co z muzyką związane, jest przez Zenka lubiane.

Zenek Martyniuk odniósł ogromny sukces na polskim rynku muzycznym. Jego utwory znają niemal wszyscy, a każda jego kolejna płyta sprzedaje się niczym gorące bułeczki. Jakie tajemnice kryje w sobie ten wyjątkowo barwny muzyk? Niektóre z nich są naprawdę zaskakujące.

Zenek Martyniuk nie jest typem imprezowicza

Wydawać by się mogło, że Zenek lubi wszystko, co związane jest z muzyką. Nic bardziej mylnego! Okazuje się, że cesarz disco bardzo nie lubi... tańczyć. Aby wyciągnąć go na parkiet, potrzebna jest interwencja jego ukochanej żony. Jak przyznaje sam muzyk, zdecydowanie nie jest on typem imprezowicza. - Zdecydowanie nie lubię tańczyć! Robię to jak typowy facet: wyłącznie wtedy, gdy jestem na przyjęciu z żoną, a ona zmusi mnie do wyjścia na parkiet. W ogóle jestem niespecjalnym imprezowiczem... - zaskakująco wyznał Martyniuk. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Zenek Martyniuk w Europarlamencie? Zaskakująca propozycja

Wokalista zespołu Akcent bardzo nie lubi tańczyć, ale za to interesuje się innymi rzeczami. Bardzo interesującym tematem jest dla niego polityka. Okazuje się, że muzyk otrzymał nawet propozycję wstąpienia do Europarlamentu. Odmówił między innymi dlatego, że... w Białymstoku nie ma lotniska. - Interesuję się polityką, już od podstawówki regularnie oglądam programy informacyjne, żeby wiedzieć, co się dzieje. Potrafię do tych spraw podchodzić spokojnie, na chłodno. Nie dostaję szału z powodu tego, co wyprawia się w Sejmie. Ale sam nie chciałbym się tym zajmować. Dwa–trzy lata miałem propozycję startowania do Europarlamentu. Ale gdzież ja tam do Brukseli? Za daleko tam z Białegostoku. Jak ja bym tam latał? Przecież u nas nie ma nawet lotniska. Były też jakieś propozycje wstąpienia do partii Kukiza, ale też dałem sobie spokój. Nie nadaję się do takiego dyrygowania ludźmi - oznajmił król disco polo.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Monika Zamachowska publikuje zdjęcie z opuchniętą twarzą i ostrzega przed oszustami. Co się stało?
  2. Druzgocące szczegóły śmierci Tomasza Mackiewicza. „Krew nie przestawała wypływać mu z ust”
  3. Klienci wściekli na Biedronkę. Kolejny przypadek robactwa w jedzeniu
  4. Przyjaciel Karoliny Wajdy popełnił przerażające samobójstwo na jej oczach
  5. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Źródło: CKM Następny artykuł