Zenek Martyniuk naprawdę to zrobił! Porażający gest w kierunku synowej

Zenek Martyniuk naprawdę to zrobił! Porażający gest w kierunku synowej

Zenek Martyniuk musi obecnie walczyć z kryzysem, jaki pojawił się wewnątrz jego rodziny. Oczywiście mowa o skandalu obyczajowym zapoczątkowanym przez jego syna. Król disco polo postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i wykonał porażający gest w stosunku do swojej pokrzywdzonej synowej.

Zenek Martyniuk zapewne życzyłby sobie zdecydowanie innego otwarcia nowego roku. Niestety, cały czas musi się mierzyć z pokłosiem awantury domowej wywołanej przez Daniela. Wydarzenia zapoczątkowane tej pamiętnej nocy w domu młodego Martyniuka przynoszą wyłącznie kolejne niekomfortowe kwestie. Lider grupy Akcent postanowił nie stać obojętnie wobec losu swojej synowej, która wycierpiała już zdecydowanie za dużo. Zachował się w stosunku do niej, jak do własnej córki.

Zenek Martyniuk zrobił to dla synowej. Porażające

W gwoli przypomnienia, świąteczna awantura w domu Daniela Martyniuka zakończyła się interwencją służb mundurowych. Mężczyzna nie chciał wpuścić do domu swojej ciężarnej żony i doszło między nimi do szarpaniny. Policja, która zjawiła się na miejscu, znalazła przy nim narkotyki, co skończyło się aresztowaniem. Od tego momentu trwa telenowela, w której syn Zenka Martyniuka podrzuca koleje doniesienia ze swojego prywatnego życia. Zdążył już stwierdzić, że jego żona jest "nimfomanką", a tak naprawdę poznali się podczas imprezy w klubie, po której wspólnie spędzili noc. Ojciec nie mógł patrzeć obojętnym wzrokiem na to, co się dzieje, szczególnie, że jego synowa bardzo mocno odczuła całą awanturę i wszystkie związane z nią wątki. Jej rodzina informowała, że kobieta trafiła do szpitala. Później zaszyła się podobno gdzieś w górach, gdzie dochodziła do siebie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Będąc świadomym nieszczęścia Eweliny, Zenek Martyniuk postanowił wyciągnąć w jej stronę pomocną dłoń. Przyjaciel rodziny zdradził, że na poważnie rozważane jest to, aby z nimi zamieszkała. - Danusia i Zenek zaczęli się zastanawiać, czy w tej sytuacji synowa nie powinna zamieszkać u nich. Pokochali ją przecież jak własną córkę - powiedział informator magazynu "Rewia". Gwiazdor disco polo na pewno chciałby, żeby małżeństwo jego syna wyszło na prostą. Szczególnie w momencie, w którym już niedługo na świat przyjdzie jego pierwsza wnuczka. Podobno w domu czeka już pięknie przygotowany pokój dziecinny, w którym mogłaby przeżyć swoje pierwsze chwile. Podobną nadzieję wyrażają fani, którzy życzą całej rodzinie jak najlepiej. Jednak ostateczna decyzja w kwestii pojednania należy koniec końców do Daniela Martyniuka. ZOBACZ TAKŻE
  1. Aktor TVN wdał się w publiczną przepychankę z hejterem. Nie miał dla niego litości 
  2. Była największą gwiazdą disco polo. Zniknęła przez straszną chorobę 
  3. Na co chorowała Kora? Artystka zmagała się z przerażającą chorobą
  4. Ile zarabia Beata Tyszkiewicz? To strasznie smutne, jaką ma emeryturę
  5. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana 
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News