Syn Zenka Martyniuka o nałogach. Fani nie mogą uwierzyć

Syn Zenka Martyniuka o nałogach. Fani nie mogą uwierzyć Źródło: Fot. screenshot TVP

Zenek Martyniuk przechodzi teraz niezwykle trudny okres. Po radościach i hucznym świętowaniu sylwestra przyszedł czas na powrót do szarej rzeczywistości, która od jakiegoś czasu nie rozpieszcza króla disco polo. Syn mężczyzny wdał się w poważne tarapaty, o których rozpisują się media. Daniel postanowił udzielić teraz wywiadu, który zszokował wiele osób.

Zenek Martyniuk zaledwie kilka miesięcy temu wyprawił swojemu synowi huczne wesele, a wszystko wskazuje na to, że już niedługo będzie musiał towarzyszyć mu przy rozwodzie. Związek Eweliny i Daniela M. okazał się być pomyłką, a przynajmniej tak określa go świeżo upieczony małżonek. Teraz postanowił on udzielić wywiadu, w którym mówi między innymi o relacjach ze swoim ojcem, marihuanie oraz dacie powrotu do picia alkoholu. Te słowa to prawdziwy szok.

Zenek Martyniuk nie dogaduje się ze swoim synem? "Raz lepiej, raz gorzej"

Daniel M. udzielił na swoim profilu na Instagramie wywiadu, w którym odpowiadał na pytania przysłane mu od fanów. Sympatycy mężczyzny pytali go o wszystko - od uzależnień aż po relacje z ojcem. Na te ostatnie pytanie odpowiedział w następujący sposób: - Różnie, powiem tak: raz lepiej, raz gorzej. On nie lubi pewnych rzeczy, które ja lubię - zaskakująco oświadczył. Daniel nie ugiął się również przed pytaniem o to, jak to jest mieć sławnego tatę. Jak się okazuje, nie jest to nic przyjemnego. - Jak widać, ciężko. Czasem dziwne rzeczy się dzieją, serio - smutno wyznał.

Daniel M. już niedługo wróci do picia. Mężczyzna podał nawet datę

Syn Zenka Martyniuka otrzymywał nie tylko pytania, ale i propozycję. Jeden z fanów zaproponował mu... wspólne wyjście na piwo. Instagramowy gwiazdor stanowczo odmówił, tłumacząc, że złożył obietnicę. Jak się okazuje, dane słowo miało obowiązywać jednak tylko przez rok, a to oznacza, że już niedługo Daniel znowu zacznie pić. Nie ukrywa, że już nie może się tego doczekać.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Jeszcze nie teraz. Jak mówiłem, w maju złożyłem obietnicę. Przez rok czasu, jeszcze kilka miesięcy. Z chęcią się napiję - stanowczo odrzekł. Padło również pytanie o marihuanę. Jak się okazuje, Daniel nie uważa jej za narkotyk, wręcz przeciwnie. - Jeśli uważasz marihuanę za narkotyk, niech tak będzie. Nikt cię do tego nie zmusza. Ja większym narkotykiem uważam na przykład alkohol - powiedział mężczyzna. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. To, co Basia Kurdej-Szatan zrobiła dla swoich rodziców, odbiera mowę. Nie każdy by się na to zdobył
  2. Papież Franciszek modli się za Adamowicza i jego rodzinę. „Ojciec Święty przytula je do serca i modli się za nie”
  3. Największa gwiazda „Rolnik szuka żony” będzie miała operację?! Brakuje jej pieniędzy na zabieg
  4. Ile dzieci ma Katarzyna Figura? Jej córki mają najoryginalniejsze imiona w Polsce!
  5. Gdzie mieszka Agnieszka Chylińska? Jej dom jest zachwycający
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News