Zenek Martyniuk jest bezsprzecznie królem polskiego disco polo. Dzierżenie takiego miana ciągnie za sobą wiele konsekwencji. Jedną z nich jest przymus organizowania przyjęć w iście królewskim stylu. Co by nie mówić o weselu syna gwiazdora, to zdecydowanie należało ono do godnych imprez. Dla pary młodej zaśpiewała nawet gwiazda światowego formatu. 

Zenek Martyniuk jak przystało na największą gwiazdę nurtu muzycznego, który zawładnął sercami polaków, robi wszystko z odpowiednim rozmachem. Dał okazję do przekonania się o tym podczas niedawnego ślubu swojego syna. Wśród atrakcji tego wieczoru można było znaleźć wystąpienie światowego gwiazdora muzyki popularnej, co skrzętnie uwieczniono na weselnym nagraniu.

Zenek Martyniuk załatwił światową gwiazdę

Ślub Daniela Martyniuka, Daniela i wybranki jego serca Eweliny Golczyńskiej odbył się niespełna dwa tygodnie temu w kościele Świętego Krzyża w Grabówce na Podlasiu. Tak wielkiemu wydarzeniu w życiu syna Martyniuka towarzyszyły również wielkie pieniądze. Już przed ślubem podawano, że same kreacje weselne młodej pary i ich rodziców będą kosztować 150 tysięcy złotych.

Jeśli jest ślub, to są tez prezenty. Gwiazdor disco polo i w tej kwestii nie szczędził grosza. Zarówno jego syn, jak i obecna już synowa są fanami motoryzacji. Dlatego też zdecydował się podarować im prezent wpisujący się w ich zainteresowania. Jak każdy przykładny rodzic wybrał Mercedesa za 450 tysięcy złotych.

Jak podaje informator faktu, Zenek Martyniuk bardzo ochoczo podszedł do planów swojego syna o zaślubinach. Zachęcał nawet Daniela do tego, żeby nie zważając na koszty zaplanował wesele zgodnie ze swoimi marzeniami. Ten nie omieszkał się postąpić zgodnie ze słowami ojca. Koszt ceremonii ślubnej włącznie z przyjęciem weselnym zamknął się podobno w kwocie niemalże miliona złotych.

W imprezie wzięło udział aż 250 osób. Oczywiście zadbano, żeby goście spędzili kilka godzin w wesołej i imprezowej atmosferze. Na scenie pojawił się m.in. zespół MIG w składzie Dorota Gwiazdowska, Marek Gwiazdowski, Krzysztof Gwiazdowski, Sławomir Gwiazdowski. Jednak występ discopolowego rodzeństwa nie był jedyną atrakcją muzyczną tego wieczoru.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

10 cytatów z piosenek Kory, które roztopią najtwardsze serca

Status gwiazdy muzyki, która działa na rynku już od kilkudziesięciu lat sprawia, że Zenek Martyniuk może poszczycić się przyjaciółmi w gronie największych osobistości światowych scen. Jednym z jego dobrych przyjaciół jest John McInerney, lider formacji Bad Boys Blue, który oczywiście pojawił się na ślubie i weselu Daniela Martyniuka.

Znany na całym świecie muzyk przygotował również dla wszystkich ogromną niespodziankę. W pewnym momencie wesela wskoczył na scenę i z zespołem wykonał kilka utworów. Nie zabrakło specjalnej dedykacji dla młodej pary, którą był jego największy przebój „You’re a Woman”.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Smutne wyznanie w popularnym programie Polsatu. Gwiazda ukrywała, że ma raka 
  2. Szokujące wyznanie Agnieszki Chylińskiej. Fanów wbiło w ziemię 
  3. Martyna Wojciechowska pokazała bardzo prywatne zdjęcie. Fani są mocno zdziwieni 
  4. Jak zorganizować imprezę pożegnalną? Spraw komuś fantastyczną niespodziankę
  5. To już czarna seria w Polsce! Kolejne martwe zwierzęta spadły z nieba

Kiedyś ich piosenki śpiewała cała Polska... a dziś?