Mamy nagranie z wesela syna Zenka Martyniuka! Morze alkoholu, tłumy gwiazd, co tam się nie działo!

Mamy nagranie z wesela syna Zenka Martyniuka! Morze alkoholu, tłumy gwiazd, co tam się nie działo! Źródło: Fot. YouTube/Uwaga! TVN

Zenek Martyniuk, król disco polo wie, jak się bawić. Dlatego nie ma co się dziwić, że na weselu jego syna zabawa była nieziemska i trwała do rana. Mamy nagranie z imprezy Daniela Martyniuka.

Zenek Martyniuk nie bez powodu od lat zasiada na tronie naszej rodzimej muzyki tanecznej. Będący w branży od 1989 roku muzyk nie jedną imprezę przehulał i nie jedną rozkręcił. Wczoraj wielki bal wyprawił na cześć swojego syna Daniela. Disco polowy królewicz ożenił się, a wesele jak przystało na żyjącą z zabawy rodzinę, pełne było alkoholu i znamienitych gości. Na przyjęciu zagrał także zespół MIG, lecz nie wykluczone, że wystąpił nawet sam Król.

Do sieci trafiło już nawet nagranie z tej wspaniałej imprezy, na której nie zabrakło dobrego humoru i jedzenia. Udostępnił je branżowy portal, skupiający się na disco polo.  

Zenek Martyniuk wydał syna za piękną kobietę

Media od dawna spekulowały na temat ceny wielkiego przyjęcia. Dziś czytamy, że mogło kosztować nawet 250 tys. złotych. Król nie szczędził dukatów na wystawny początek związku jego jedynego syna. Młodzi, Daniel Martyniuk i Ewelina Gołczyńska, sakramentalne "tak" wypowiedzieli wczoraj na Podlasiu. Wesele trwało do rana, występ na nim dał zespół MIG w składzie Dorota Gwiazdowska, Marek Gwiazdowski, Krzysztof Gwiazdowski, Sławomir Gwiazdowski. Rodzeństwo dało wspaniały koncert, grając swoje największe hity. Impreza, na którą przyszło aż 250 osób, była wręcz nieziemska, co zobaczyć możemy na zamieszczonym w serwisie YouTube filmiku.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Problemy Daniela z prawem

Nie tak dawno, bo w maju tego roku Polskę obiegła wieść o poważnych problemach prawnych pana młodego. Goszcząc w Turku w województwie wielkopolskim u swojej ukochanej, podpadł Policji. Jak poinformowały media, powodem interwencji mundurowych była kłótnia, którą toczył z obecną żoną. Znaleziono przy nim również nieznaczne ilości marihuany. - Po godz. 22:00 musieliśmy interweniować w jednym z domów, bo 28-latek zachowywał się niewłaściwie w miejscu zamieszkania swojej dziewczyny. Przy zatrzymanym mężczyźnie policjanci znaleźli niewielką ilość narkotyku. Mężczyzna został zatrzymany na noc. Usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Co do zarzutów w sprawie jego zachowania, wciąż toczy się postępowanie - czytuje miejscowego policjanta Jastrząb Post.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wujkiem Ewy Farnej jest… największy gwiazdor TVN! Fanom opadły szczęki
  2. Rozżalona Anna Dymna przerywa milczenie. „Nie mam gdzie uciec”
  3. Danuta Wałęsa bierze sprawy w swoje ręce! Dumnie wkracza do polityki
źródło: disco-polo.info Następny artykuł