Zenek Martyniuk na nieprawdopodobnym nagraniu! Czeka go międzynarodowa kariera

Zenek Martyniuk na nieprawdopodobnym nagraniu! Czeka go międzynarodowa kariera

Zenek Martyniuk rozpoczyna międzynarodową karierę? Fani nie dowierzają. Podczas urodzin jego żony - Danusi w klubie w Białymstoku wystąpiła gwiazda kultowego zespołu Bad Boys Blue. Piosenkarze wspólnie zaśpiewali hit "You're a woman". Czy wspólnie nagrają płytę?

Zenek Martyniuk zaskakuje z każdym swoim występem. Do sieci trafiło nagranie, na którym król disco polo zaśpiewał z gwiazdą kultowego zespołu z lat 80. - Bad Boys Blue. Wszystko to z okazji urodzin jego żony Danusi. A skoro Zenek jest królem, jego żona jest królową. I właśnie równie królewską i huczną imprezę zorganizował swojej ukochanej.

Zenek Martyniuk rozpoczyna międzynarodową karierę? Nagranie z sieci robi furorę

Podczas spotkania z okazji urodzin Danusi Martyniuk wystąpił John McInerney - wokalista zespołu Bad Boys Blue. Panowie w pewnym momencie zaczęli śpiewać razem, a efekt został uwieczniony na video, które trafiło do Internetu. Wygląda na to, że w duecie panowie wypadli świetnie. Oprócz tak zaskakującego koncertu, organizatorzy imprezy przygotowali również gry i quizy. Obecni bawili się naprawdę wyśmienicie. Zenek Martyniuk stał się prawdziwą ikoną polskiej pop-kultury. Od kilku lat jego sława nie gaśnie, a jego postać nie znika z pierwszych stron gazet. Gwiazda disco polo, przy muzyce której bawią się pokolenia, ma przed sobą kolejne wyzwanie. Czy lider zespołu Akcent zdecyduje się na karierę międzynarodową i za chwilę będziemy go oglądać na światowych scenach? Zenek Martyniuk był gwiazdą muzyki tanecznej już w latach 90-tych. Teraz, po nieoczekiwanym powrocie muzyki disco na polskie parkiety, znów rozkwit karier przeżywają gwiazdy sprzed lat. Jedną z nich jest właśnie Zenek Martyniuk, który ma szansę na karierę międzynarodową. On sam, jeszcze nie skomentował internetowych spekulacji na temat jego ewentualnych planów wyjazdu z Polski. Czy powinien skorzystać z takiej okazji?  1. Żenada! Gwiazdy disco polo wpadły w szał, chcieli się rozszarpać
  2. Gwiazda Rodzinka.pl jest w ciąży! Co dalej z jej karierą?!
  3. O tym skandalu Beaty Tyszkiewicz nie wiedzieliście. Tak zaczęła się jej kariera
Następny artykuł