Zenek Martyniuk ma sobowtóra. Musicie zobaczyć, jak wygląda

Zenek Martyniuk ma sobowtóra. Musicie zobaczyć, jak wygląda Źródło: youtube.com/Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Endemol Shine Polska

Zenek Martyniuk ma sobowtóra. Legendarny wykonawca disco-polo o istnieniu osoby wyglądającej i śpiewającej tak jak on, mógł przekonać się w trakcie najnowszego odcinka muzycznego show Polsatu - Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Występ "klona" Martyniuka jest niesamowity, to trzeba zobaczyć na własne oczy.

Zenek Martyniuk nie mógł się tego spodziewać. Jak się okazuje, w programie Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", czyli w show, w którym artyści i celebryci znani tysiącom Polaków wcielają się w role znanych piosenkarzy scen polskich i zagranicznych, jeden z uczestników zaśpiewał piosenkę "króla disco-polo". Fani i jury oceniający występ byli zachwyceni.

Zenek Martyniuk ma sobowtóra? Fani programu zachwyceni

To, że postać popularnego piosenkarza disco polo pojawiła się w programie, nie powinno być dużym zaskoczeniem. W programie wybierane są tylko i wyłącznie najwybitniejsze postaci polskiej sceny muzycznej, a sam Martyniuk od wielu lat do właśnie tak elitarnego grona należy. W jego rolę wcielił się Kazimierz Mazur, znany widzom telewizji, chociażby ze swojej roli w "Na Wspólnej".

Mazur nie miał prostej roli, ponieważ w trakcie swojego występu musiał odtworzyć wiernie taneczne ruchy i głos wokalisty zespołu Akcent. O ile z tego zadania się wywiązał w sposób wybitny, o czym świadczyć mogą przychylne głosy jurorów i internautów, o tyle jego makijaż i charakteryzacja wzbudziły bardzo mieszane uczucia.

Kazimierz Mazur był źle ucharakteryzowany?

W internecie znaleźć możemy głosy świadczące o tym, że charakteryzatorzy stanowczo zepsuli aktorowi znanemu z "Na Wspólnej" występ, bo o ile sam wypadł dobrze, to charakteryzacja, jaką wybrano, była wyjątkowo niefortunna.

- "Bardziej do don Wasyla albo do Świerzyńskiego podobny niż do Zenka, ale pomimo tego jest super!," "Zenka słychać 75%, z charakteryzacji to jest trochę taki starszy Zenek, odnoszę wrażenie, że był za delikatny oraz zbyt lekko poruszał głową.", "Najważniejsze, że była zabawa, choć nie dla mnie, bo nie na taki Akcent liczyłem. Ale dobrze, że wszyscy się tam dobrze bawili przy tej piosence, była przyjemna atmosfera." - czytamy głosy internautów.

Film, w którym Mazur wciela się w rolę lidera zespołu Akcent, stał się za to prawdziwym hitem na platformie YouTube. Do tej pory został zobaczony przez ponad 100 tysięcy internautów. 

 

  1. Elżbieta Zapendowska z partnerem! Jest od niej 20 LAT MŁODSZY! „Nie trzymam go na siłę”
  2. Bogumiła Wander ZMIAŻDŻYŁA Agnieszkę Woźniak-Starak. Dosłownie zrównała ją z ziemią
  3. Pola Raksa ma prawie 80 lat. Kiedy zobaczycie jak wygląda, oniemiejecie
  4. Lidl apeluje o zwrot popularnego produktu. Zawiera niebezpieczny dla zdrowia związek
  5. Gigantyczny skandal w najgłośniejszym programie TVN! Widzowie przecierali oczy ze zdumienia

 

źródło: Disco Polo Info

Następny artykuł