Zenek Martyniuk
Fot. YouTube / Plejada
Wiadomości Pikio - 15 Grudnia 2018

Dramatyczne słowa prezesa TVP o Zenku Martyniuku! Chodzi o Sylwestra w Zakopanem

Zenek Martyniuk to prawdziwy idol Jacka Kurskiego, który w TVP piastuje funkcję prezesa. Mężczyzna po raz kolejny zdecydował się na zorganizowanie sylwestra, który odbędzie się w Zakopanem. W związku z nadchodzącą imprezą mężczyzna udzielił krótkiego wywiadu, który wywołał nie lada konsternację.

Zenek Martyniuk po raz kolejny stanie się gwiazdą sylwestra emitowanego na antenie TVP. Cała impreza podobna będzie do tej, która odbyła się rok temu. Na ekranie zobaczymy praktycznie te same twarze i ich znane hity. Skąd taka monotonia? Okazuje się, że prezes telewizji, Jacek Kurski, ma dość niezmienne upodobania. Mężczyzna w związku z tym zdobył się na dość szokujące wyznanie. Przyszłość sylwestra z dwójką jest niepewna.

Zenek Martyniuk - bez niego sylwestra nie będzie!

Jacek Kurski nie kryje swojej ogromnej sympatii do Zenka Martyniuka. Jego preferencje są na tyle stałe, że nie ma szans na jakiekolwiek negocjacje. Zamiłowanie go wokalisty zespołu Akcent jest na tyle duże, że gdyby piosenkarz zrezygnował ze współpracy z TVP, to dalsze losy imprezy byłyby niepewne. - Cieszę się, że udało nam się stworzyć narodowego Sylwestra. To będzie Sylwester marzeń nie tylko ze względu na wspaniałe miejsce, ale dlatego, że wystąpi też plejada najlepszych wykonawców krajowych i zagranicznych. Takich, którzy umilą Sylwestra wszystkim widzom. Nie wyobrażam sobie imprezy sylwestrowej w Polsce bez Modern Talking, Zenka Martyniuka i Boys - szokująco wyznał Kurski. Wygląda na to, że jeśli z jakichkolwiek względów Zenek Martyniuk zrezygnowałby ze współpracy z Telewizją Polską, to cały sylwester TVP stanąłby pod znakiem zapytania. Pozostaje mieć nadzieje, że do takiego dramatu nigdy nie dojdzie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
DowborPolsat dał im niepowtarzalną szansę. Tylko nieliczni potrafili ją wykorzystaćCzytaj dalej

Wszyscy na sylwestra jeżdżą do Zakopanego, czyli odrealnione wizje Jacka Kurskiego

Prezes TVP wytłumaczył, dlaczego sylwester od kilku lat organizowany jest właśnie w Zakopanem. Jego słowa dla wielu osób mogą okazać się szokujące. - Od 20 lat nie mogłem zrozumieć, dlaczego Sylwester Telewizji Polskiej nie jest organizowany w Zakopanem, dokąd cała Polska jedzie witać Nowy Rok. Każde miasto, każdy powiat i każda rodzina zna kogoś, kto pojechał na Sylwestra do Zakopanego. Obowiązkiem, a nawet pewnego rodzaju instynktem publicznej telewizji powinno być to, aby znaleźć się tam, gdzie odbywa się narodowy Sylwester - śmiało oznajmił prezes Telewizji Polskiej. Czy faktycznie cała Polska wyjeżdża w góry, aby świętować przywitanie nowego roku? Wiele wskazuje na to, że rzeczywistość jest jednak nieco inna.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tak będzie wyglądało dziecko Meghan Markle i Harry’ego! Jest już wizualizacja twarzy
  2. Martyna Wojciechowska bije na alarm! Zostało nam niewiele czasu, przerażające
  3. Ciąg dalszy afery KNF! W więzieniu zabili Marka Chrzanowskiego psychicznie, zgotowali mu koszmar
  4. Rodzina Wodeckiego dostanie szału! Posądzana o romans z piosenkarzem gwiazda szczera jak nigdy
  5. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
PiSJarosław Kaczyński skrywa to przed światem. Szokujące rodzinne sekretyCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News