Szokujące słowa księdza o związku syna Martyniuka. Każe jego żonie cierpieć?

Szokujące słowa księdza o związku syna Martyniuka. Każe jego żonie cierpieć?

Zenek Martyniuk w ostatnim czasie przechodzi przez prawdziwy, osobisty dramat. Wszystkie media w kraju interesują się kontrowersyjną sprawą jego syna, który pod wpływem różnego rodzaju używek rzekomo zaatakował swoją ciężarną żonę. Teraz do sprawy włączyła się kolejna osoba - ksiądz blisko związany z całą rodziną Martyniuków.

Zenek Martyniuk to istny czempion polskiego disco. Chociaż jego kariera to istna kwintesencja sukcesu, to w ostatnich dniach cieżko określić tym samym mianem jego życie prywatne. Jego syn publicznie opowiada o kulisach rozstania ze swoją żoną, a do akcji włączył się teraz nawet duchowny. Niestety, Ewelina nie znajdzie w nim ukojenia.

Ewelina musi się poświęcić i cierpieć dla dobra małżeństwa

Po tym, jak Daniel Martyniuk zaczął uzewnętrzniać się w mediach społecznościowych, głos w sprawie postanowił zabrać jego zaprzyjaźniony ksiądz. Duchowny oznajmił, że ciężarna Ewelina powinna stać u boku męża bez względu na to, co on zrobił. Jego zdaniem obowiązkiem żony jest wytrwać przy mężu, nawet jeśli jest on pijący bądź zażywający narkotyki. Uważa on rownież, że syn Zenka Martyniuka powinien pójść na leczenie. - Mąż się może rozpić, mogą się pojawić narkotyki, a żona powinna stać u jego boku, pomóc mu. Może być tak samo w drugą stronę. Czytałem, że tatuś powiedział, że syn powinien się leczyć. I tak powinno być – oświadczył kapłan. Kapłan zaapelował również do młodych, aby ci pod żadnym pozorem nie decydowali się na rozwód. Tutaj Ewelina powinna się z kolei poświęcić ze względu na dobro dziecka, które powinno żyć w pełniej rodzinie. - Rozwód to jest ostateczność. Dziecko jest w drodze. Można się pokłócić, ale trzeba sobie przebaczyć. Właśnie chodzę po kolędzie i namawiam do tego moich parafian. I nie jest to tylko moje stanowisko, ale i całego Kościoła – apeluje do młodych znany kapłan.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zenek Martyniuk uczynił piękny gest w kierunku synowej

Jak podają media, król disco polo postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. Skoro jego syn nie chce brać odpowiedzialności za swoją żonę oraz ich nienarodzone dziecko, to on zrobi to za niego. Podobno chce on przygarnąć Ewelinę pod swój dach i otoczyć ojcowską opieką. - Danusia i Zenek zaczęli się zastanawiać, czy w tej sytuacji synowa nie powinna zamieszkać u nich. Pokochali ją przecież jak własną córkę – powiedział informator magazynu „Rewia”. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO:
  1. Fani zejdą na zawał. Brat Magdy Gessler to znany i ZNIENAWIDZONY polityk
  2. Te informacje o Szelągowskiej wbiją Was w podłogę. Mało kto się tego domyślał
  3. Miał być przełom, jest rozczarowanie. Głośny projekt PiS trafia do kosza
  4. Gwiazda „M jak Miłość” szczera do bólu. Fani nie mogą uwierzyć
  5. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News