Kolejna afera rozrywa rodzinę Martyniuków. Publiczne pranie brudów trwa, szokujące oskarżenia

Kolejna afera rozrywa rodzinę Martyniuków. Publiczne pranie brudów trwa, szokujące oskarżenia Źródło: screen/YouTube/Miejscowa na weekend

Zenek Martyniuk prawdopodobnie nie może spać spokojnie. Wszystko przez ciągłe wybryki jego syna. Tym razem pojawiły się jednak niepokojące doniesienia, według których teściowa utrudnia młodemu skandaliście kontakty z córką. To ciąg dalszy rodzinnego dramatu.

Zenek Martyniuk zachęca swojego syna Daniela, aby stanął na wysokości zadania i zaopiekował się swoją żoną Eweliną i córeczką Laurą. Młody skandalista był oskarżany o to, że dba jedynie o własne przyjemności i zaniedbuje swoich najbliższych. Lider zespołu Akcent próbował różnych sposobów, aby syn zmienił swoje zachowanie. Wydawało się, że wszystko jest na dobrej drodze.

Można było odnieść wrażenie, że relacje syna króla disco polo z żoną i jej rodziną uległy poprawie. Okazało się to jednak złudnym wrażeniem. Okazuje się, że Daniel wciąż nie może porozumieć się z teściami po tym, jak publicznie ich obraził. Wiele wskazuje na to, że młody skandalista nie jest mile widziany w domu rodzinnym swojej ukochanej.

Zenek Martyniuk nie odpocznie od kłopotów z synem. Tym razem znów chodzi o konflikt z teściami

30-letni Daniel M. regularnie informuje o swoim życiu prywatnym w mediach społecznościowych. Ostatnio podzielił się ze swoimi obserwatorami na Instagramie najnowszymi informacjami. Nikt nie był jednak zaskoczony. Znów chodzi o konflikt z teściami. Według relacji syna Zenka Martyniuka, młode małżeństwo postanowiło skorzystać z uroków pięknej pogody i wybrać się na spacer z małą Laurą w Warszawie lub Poznaniu.

Na przeszkodzie miała stanąć mama Eweliny. Jak twierdzi syn Zenka Martyniuka, kobieta nie pozwoliła swojej córce na spotkanie z mężem i nie wypuściła jej z rodzinnego domu. Nie da się ukryć, ze Daniel M. nie jest lubiany w rodzinie swojej żony. Zenek Martyniuk również wydaje się bardzo zmartwiony tym faktem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Syn gwiazdora disco polo poszkodowany? Skandalista publicznie przekonuje o swoich racjach

Relacje Daniela M. z żoną uległy znaczącej poprawie od dnia narodzin córeczki. Jednak nie jest to koniec rodzinnych problemów. Do tej pory nie udało się rozwiązać konfliktu z teściami, którzy najwyraźniej nie potrafią zapomnieć o dawnych urazach i bolesnych słowach, jakie Daniel M. wypowiadał pod ich adresem. 

Zenek Martyniuk wciąż niepokoi się o swojego syna. Młody skandalista tym razem przekonuje wszystkich o swojej niewinności i słuszności swych racji. Wszystkie zarzuty padają na forum. Podczas ostatniej sprzeczki z teściową miała towarzyszyć mu matka, która wspierała go podczas ostatniej próby spotkania z Eweliną i Laurą. Zdarzenie zostało szczegółowo opisane w mediach społecznościowych. Wiele wskazuje na to, że to nie koniec perypetii w rodzinie króla disco polo. Już dziś przypominają one operę mydlaną.

  1. Będziecie płakać! Córka sławnej polskiej piosenkarki została zamordowana. Po tragedii gwiazda zadzwoniła do matki zabójcy!
  2. Wielki polski aktor zmarł tragicznie we własnym mieszkaniu. O tej tragedii mówili wszyscy
  3. Beata Szydło spali się ze wstydu. Wyciekło zdjęcie z Kaczyńskim
  4. Justyna Żyła w końcu przejrzała na oczy? Będziecie wściekli
  5. Żona Wiśniewskiego przyłapana! Przystojny trener pociesza ją przy drinku

źródło: Super Express

 

Następny artykuł