Syn Zenka Martyniuka już niedługo opuści kraj! Zdradził, gdzie się wyprowadza

Syn Zenka Martyniuka już niedługo opuści kraj! Zdradził, gdzie się wyprowadza

Zenek Martyniuk od kilku tygodni ma wiele problemów na głowie. Wszystko oczywiście jest związane z bardzo głośnymi problemami jego syna, który ponownie postanowił podgrzać atmosferę. Przyznał, że już niedługo opuści kraj, przy okazji zdradzając swój cel.

Zenek Martyniuk stara się jak może, żeby załagodzić echa afery, którą swoim skandalicznym zachowaniem wywołał jego syn. Jednak Daniel M. nie bierze przykładu z ojca i po raz kolejny publikuje w sieci treści zaogniające całą sytuację. Tym razem postanowił wypowiedzieć się na temat swojej najbliższej przyszłości. Ku zaskoczeniu internautów, już niedługo syn króla disco polo uda się na emigrację. Dowiedzieliśmy się właśnie, gdzie zamierza wyjechać.

Zenek Martyniuk znowu może się martwić o swojego syna. Daniel M. wyjeżdża za granicę

Końcówka zeszłego roku i początek obecnego przyniosły rodzinie Martyniuków wiele ciężkich chwil. Wszystko oczywiście dzięki awanturze domowej, którą sprokurował Daniel M. Od momentu, w którym szarpał się z żoną do tego stopnia, że musiała interweniować policja, cały świat jego najbliższych trzęsie się w posadach. Syn Zenka Martyniuka zaczął prowadzić w mediach bardzo dziwną narrację. Każda możliwa chwila stałą się dla niego okazją do oczerniania swojej małżonki. Stwierdził m.in., że jest ona nimfomanką, a do ślubu został zmuszony przez jej rodziców. Pomimo wielu starań, jakie podejmował Zenek Martyniuk w celu uspokojenia syna, ten wydaje się nie przejmować apelami rodziny. Po raz kolejny dobrze zabawił się na Instagramie, gdzie postanowił odpowiedzieć na kilka pytań zadanych przez jego obserwatorów. Jedno z nich zdradziło najbliższe plany Daniela M., które dotyczą wyemigrowania.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Daniel M. tuż po wybuchu wielkiej afery zdecydował się opuścić rodzinne Podlasie i przenieść się do stolicy. Okazało się jednak, że Warszawa jest tylko przystankiem w jego wielkiej podróży. - Warszawa jest formą przejściową. Spadam do Barcelony, co tu będę mówić. Dawno miałem to zrobić i koniec. Przeczekam tutaj, nie w Białymstoku - powiedział na swoim Instastories. Nie zabrakło również dobitnego "podsumowania" rodzinnych stron. Daniel M. wydaje się nie mieć za dużo sentymentu do Podlasia. Być może jego osobowość przerosła już ten rejon naszego kraju. - Wybieram się na weekend w celach turystycznych na Podlasie, co polecasz zobaczyć? - zapytał jeden z internautów. - Nic. Drogę powrotną do domu (śmiech).
 Nie jedź tam. To jest taka wioska, że sobie nawet nie wyobrażacie. Omijajcie Białystok szerokim łukiem, mówię Wam - odpowiedział skandalista. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL
  1. Jak mieszka córka prezydenta? To, co POKAZAŁA, przechodzi najśmielsze oczekiwania!
  2. Żona Morawieckiego wygląda OBŁĘDNIE! Zaniemówicie z wrażenia!
  3. Anna Lewandowska ma już serdecznie dość. Trenerka właśnie rozpoczyna kontrofensywę 
  4. Małgorzata Rozenek powiedziała co sądzi o 500 plus. Ludziom opadły szczęki 
  Następny artykuł